2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
بیوگرافی کامل شبنم قربانی بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی

بیوگرافی کامل شبنم قربانی بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی

بیوگرافی کامل شبنم قربانی بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -شبنم قربانی بازیگر نقش نائله در سریال عشق کوفی است. سریال عشق کوفی از شبکه سه سیما پخش می شود. 
 شبنم قربانی متولد سال 60 است. او بازیگری را با تئاتر شروع کرد واولین کار تصویری او بازی در سریال لحظه گرگ و میش ساخته همایون اسعدیان است. 


بازی در سریال لحظه گرگ و میش 


شبنم قربانی نقش مقابل حسام محمودی را داشت. حسام محمودی در نقش هادی و شبنم قربانی در نقش طناز همسر هادی نقش آفرینی کردند. 
او مهندس جوانی بود که بعد از جانباز شدن هادی با او آشنا شد و آنها با هم ازدواج کردند. 
شبنم قربانی هرچند نقش پررنگی در سریال لحظه گرگ و میش نداشت اما توانست به خوبی از ایفای این نقش برآید و حتی 40 سالگی خودش را بازی کرد.

 سریال عشق کوفی

بازی در ملکه گدایان 

 

همانطور که گفته شد شبنم قربانی بازیگری را از تنائر شروع کرد و بعد وارد تلویزیون شد. بعد از تجربه موفق بازی در سریال لحظه گرگ و میش و دیده شدن شبنم قربانی او به پروژه ملکه گدایان پیوست. ملکه گدایان سریالی است پرستاره که در نمایش خانگی ارائه شد. 
در این سریال ، رویا نونهالی، الهام کردا، باران کوثری، شبنم قربانی، آرمان درویش، عرفان ناصری و ... نقش آفرینی کرده اند. او دراین سریال نقش سارا یکی از چند نقش اصلی سریال است. پیش بینی شده سریال ملکه گدایان سریال بسیار پرفروشی شود و با توجه به ساختار داستانی و مهیجی که دارد مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. 

از میام بازیگرانی که در ملکه گدایان حضور دارند  شبنم قربانی با باران کوثری دوستی بیشتری دارد. این دوستی به مدتها قبل از پروژه ملکه گدایان باز می گردد و رابطه آنها بسیار نزدیک است. 
از دیگر کارهای شبنم قربانی بازی در فیلم فیلم کویر امروز ساخته « حامی رمضان » به تهیه کنندگی یک شرکت فیلم سازی فلاندی ساخته شده است ، شبنم قربانی و شهاب حسینی بازیگران اصلی این فیلم هستند. 

 

این فیلم داستان یک خانواده که برای گرفتن اقامت به کشور فنلاند پناهده شده اند را روایت می کند ، گفته می شود داستان فیلم از تجربیات واقعی حامی رمضان نشئات می‌گیرد .

نائله در عشق کوفی


نائله در سریال عشق کوفی


شبنم قربانی در سریال عشق کوفی نقش نائله را بازی می کند، زن ثروتمندی که عاشق مردی به نام هلال با بازی سعید شریف می شود. روایت عشق این دو با ماجرای کربلا گره می خورد. 

 

زندگی خصوصی شبنم قربانی


شبنم قربانی حین پخش سریال ملکه گدایان ازدواج کرد. او خیلی زود هم بچه دار شد. شبنم قربانی با امین میرشکاری فیلم بردار و مدیر فیلم برداری ازدواج کرده است. انها دو فرزند دارند. 


 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.