2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
مردی همسرش را به خاطر توهم کاردآجین کرد

مردی همسرش را به خاطر توهم کاردآجین کرد

مرد جوان به خاطر توهم همسرش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -مرد 40 ساله ای که همسرش را با واردآوردن بیش از 12 ضربه چاقو و به طرز فجیعی کشته بود، پس از بازداشت مدعی شد که در عالم توهم دست به چنین جنایتی زده است. 
به گزارش خراسان، ظهر روز جمعه گذشته (چهاردهم آذر) ماموران انتظامی در تماس با قاضی ویژه قتل عمد مشهد، از وقوع جنایتی هولناک در خیابان شهید چراغچی 9 خبر دادند. قاضی احمدی نژاد که در حال بررسی صحنه خودکشی یک مرد 62 ساله در داخل دامداری بود، بی درنگ عازم محل وقوع جنایت شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بررسی های مقدماتی نشان داد جنایت در طبقه دوم یک ساختمان سه طبقه رخ داده است و جسد خون آلود زن 35 ساله ای زیر چند پتو قرار دارد. 


همسایگان و اهالی محل که تا پاسی از بامداد صدای جیغ و فریادهای زن جوان را شنیده بودند به مقام قضایی گفتند که زن جوان (مقتول) با همسرش درگیری داشت و تلاش می کرد به هر طریقی منزل را ترک کند اما شوهرش مانع او می شد. حتی ما به قصد میانجی گری سعی کردیم تا آن ها را از این مشاجرات و درگیری بازداریم ولی شوهر آن زن توجهی نمی کرد. حتی زمانی که پلیس گشت با تماس اهالی به محل آمد شوهر آن زن ادعا کرد مشکل خانوادگی است و خودمان اختلافاتمان را حل می کنیم. 


ادامه تحقیقات میدانی قاضی احمدی نژاد بیانگر آن بود که همسایگان تا ساعت 5 بامداد نیز صدای مشاجره و فریادهای زن جوان را شنیده اند اما دیگر سکوت بر خانه این زوج حکم فرما شده است! این در حالی بود که فرزند هشت ساله مقتول آن شب در منزل مادربزرگش مانده و تنها فرزند سه ساله در خانه بود که این جنایت رخ داده است. 


با وجود آن که برخی شواهد از حضور برادر شوهر مقتول نیز در صحنه جنایت حکایت داشت، تحقیقات گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی احمدی نژاد برای دستگیری شوهر فراری مقتول آغاز شد. به همین دلیل گروه ویژه ای از کارآگاهان با هدایت و نظارت مستقیم سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) عملیات ردیابی و رصدهای اطلاعاتی را برای شناسایی مخفیگاه متهم فراری ادامه دادند تا این که روز گذشته نیروهای انتظامی با تنگ تر کردن حلقه محاصره، موفق به بازداشت متهم به قتل فراری شدند. با انتقال این مرد که مدعی بود به دلیل مصرف زیاد قرص حال طبیعی ندارد، بازجویی های تخصصی از وی با نظارت قاضی ویژه قتل عمد در پلیس آگاهی آغاز شد. این متهم که حدود 40 سال دارد به صراحت قتل همسرش را پذیرفت و مدعی شد آن شب شیشه مصرف کرده بودم و در حالت توهم قرار داشتم که همسرم را به خاطر اختلافات قبلی و با ضربات چاقو به قتل رساندم! تحقیقات بیشتر برای کشف زوایای پنهان و علت و انگیزه این جنایت وحشتناک همچنان ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.