2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
مرگ پسر عاشق در آتش الکل

مرگ پسر عاشق در آتش الکل

پسر جوان عاشق خودش ودختر مورد علاقه اش را به آتش کشید و این آتش سوزی منجر به مرگ خودش شد.جزئیات را بخوانید

جامعه پویا-همزمان با  مرگ پسر جوان بر اثر سوختگی شدید با الکل،  دوست دختر او نیز که دچار سوختگی شده بود، مدعی شد که پسر جوان با ریختن الکل روی هر دو نفرشان عامل این حادثه بوده است.

» چندی قبل ، مرگ پسر جوانی بر اثر سوختگی  به بازپرس جنایی پایتخت اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر، تحقیقات آغاز شد و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که ایمان، پسر 24 ساله و دوست دخترش حدود 5 روز قبل در حالی که  دچار سوختگی  شده بودند، به بیمارستان منتقل شده‌اند اما به خاطر  اینکه درصد سوختگی ایمان بالا بود، وی جان باخت.

مادر ایمان در تحقیقات اولیه به مأموران گفت: پسرم 5 سال قبل از شهرمان به تهران آمد و در خانه‌ای واقع در غرب تهران ساکن بود. او مغازه لوازم آرایشی دارد. چند روز قبل یکی از دوستانش با من تماس گرفت و گفت که پسرم تصادف کرده و از ما خواست خودمان را به تهران برسانیم. اما ساعتی بعد دوباره با من تماس گرفت و این بار گفت که پسرم دچار سوختگی شده است. بلافاصله خودمان را به تهران رساندیم پسرم در بیمارستان بستری بود اما مدام می‌گفت خوب می‌شوم و مشکلاتم را حل می‌کنم. فقط می‌دانم که مدتی است با دختری به نام المیرا دوست شده است.

 

 دست نوشته عجیب

در بازرسی از خانه پسرجوان دست نوشته‌ای پیدا شد که داخل آن المیرا و ایمان به هم تعهد داده بودند که هیچ وقت به یکدیگر خیانت نکنند و المیرا  با مهریه 14 سکه طلا به عقد ایمان دربیاید.

اما همسایه‌ها در تحقیقات پلیسی از درگیری دختر و پسر جوان در روز حادثه خبر دادند و مدعی شدند  زمانی که وارد خانه آنها شدند، ایمان و المیرا دچار سوختگی شده بودند که  با اورژانس تماس گرفته و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

 

 تهدید به مرگ

المیرا که او نیز در این ماجرا دچار سوختگی شده بود، پس از بهبودی در تحقیقات گفت: دو سال قبل برای خرید لوازم آرایش به مغازه ایمان رفته بودم که با او آشنا شدم. بعد از مدتی دوستی متوجه شدم که از نظر روحی مشکل دارد. او دست بزن داشت و چندین بار مرا کتک زده بود.

او ادامه داد: چند باری از من خواستگاری کرد اما هر بار به او پاسخ منفی دادم و زمانی که او با جواب منفی من مواجه شد، آزار و اذیت‌هایش را بیشتر کرد. زمستان سال گذشته به دوستی‌ام با ایمان پایان دادم اما او دست‌بردار نبود و مدام پیام می‌فرستاد. روز حادثه نیز به بهانه تولدم، مرا به خانه‌اش دعوت کرد اما فقط چند ساعت بعد دوباره دعوایمان شد. صدای داد و فریاد ما، باعث شد مدیر ساختمان متوجه شود و زنگ خانه را به صدا درآورد. اما ایمان گفت موضوع شخصی است و به ناچار مرد میانسال رفت. او مرا تهدید به مرگ کرده و گفته بود اگر با او ازدواج نکنم، مرا به قتل می‌رساند و به عراق فرار می‌کند.

دختر جوان ادامه داد:  ایمان ظرف الکل دو لیتری که داخل خانه بود را روی خودش و من ریخت. فندک را کشید و هر دویمان آتش گرفتیم. با سر و صدای ما، همسایه‌ها آمدند اما قبل از رسیدن آنها خودمان را خاموش کردیم.  5 روزی که ایمان  در بیمارستان بستری بود، مدام از طریق پرستارها به من پیام می‌داد. حتی چند باری هم به من زنگ زد و پیامک داد و ابراز پشیمانی و بخشش کرد.

با اظهارات دختر جوان، تحقیقات در رابطه با این پرونده به دستور بازپرس ساسان غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.