2024/04/17
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۹ فروردين

واکنش روزبه حصاری به شهادت دو محیط بان

روزبه حصاری بازیگر و سلبریتی کشورمان در پیامی نسبت به شهادت دو محیط با واکنش نشان داد. اینجا را ببینید

جامعه پویا -روزبه حصاری بازیگر و سلبرتی کشورمان نسبت به شهادت دو محیط بان واکنش نشان داد. 

روزبه حصاری در پیامی ویدئویی از طرف خودش و تیم سریال افرا به قتل رسیدن دو محیط بان به دست شکارچیان را تسلیت گفت. 

گفتنی است 17 فروردین ماه دو محیط بان در منطقه زنجان به دست شکارچیان به قتل رسیدند. وضعیت جسد آنها نشان می داد بعد از شلیک شکارچیان به سمت این دو محیط بان و زخمی کردن آنها ، بالای سر دو محیط بان حاضر شده و به آنها تیر خلاص زدند. 

یک روز بعد از قتل این دو محیط بان شکارچیان دستیگر شدند. 

 اطلاعات پلیس و تحقیقات صورت گرفته، حاکی از این است که این دو محیط‌بان علی‌رغم برتری تجهیزاتی که نسبت به شکارچیان غیرمجاز داشتند، برای پرهیز از اقدامات غیرقانونی، قانون به کارگیری سلاح را رعایت کرده و قصد دستگیری آنان را در محیط حفاظت شده داشتند ولی متاسفانه متهمان در اقدامی غافل‌گیرانه این دو محیط‌بان را که تا آخرین لحظه از کیان محیط‌زیست دفاع می‌کردند، به شهادت رساندند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه متهمان در بازجویی‌های اولیه به شکار غیرمجاز و شهادت دو محیط‌بان اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از متهمان سه قبضه اسلحه شکاری به همراه ابزارآلات شکار و مقداری گوشت شکار غیرمجاز کشف کردند.

 

دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/01/19
ایول به آقای روزبه حصاری 💚💚

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.