2024/05/22
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲ خرداد
زنان جوان قربانی خشونت مرد مسافرکش

زنان جوان قربانی خشونت مرد مسافرکش

مردی که زنان جوان را قربانی کرده و از آنها سرقت می کرد دستگیر شد. جزئیات را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -دادستان عمومی و انقلاب فردیس از بازداشت فردی خبر داد که در پوشش مسافرکش اقدام به آزار جنسی بانوان در این شهرستان می‌کرد.
حسین ناصرخاکی  افزود: با دریافت برخی گزارش‌ها به دادستانی فردیس، مبنی بر آدم ربایی و مزاحمت برای بانوان و سرقت به عنف و تهدید با چاقو توسط فردی در پوشش مسافرکش، دستور قضایی برای شناسایی و بازداشت متهم صادر و با اقدامات فنی و تعقیب مناسب، متهم با نام «س. م» دستگیر شد.

 


وی با بیان این که تاکنون سه نفر از شهروندان طرح شکایت کرده‌اند در خصوص روش این فرد که به «خفاش شب فردیس» معروف شده است، توضیح داد: این متهم، زنان جوان را به عنوان مسافرکش با خودروی«پراید مشکی» سوار می‌کرده و در حالی که همه شیشه‌های خودرو پایین بوده پس از طی مسافتی، شیشه‌های دودی خودرو را بالا ‌ می داده و با تغییر مسیر و آدم ربایی، در نقطه خلوتی توقف می‌کرده است.

 


دادستان عمومی و انقلاب فردیس افزود: با توجه به دستکاری در خودرو، امکان فرار برای بزه دیدگان میسر نبوده و متهم با تهدید از طریق چاقو، علاوه بر سرقت اموال آنان، اقدام به تعرض جنسی به آن ها می کرده 
است.
وی با اشاره به این که این فرد پس از انجام نیت شیطانی خود، بزه ‌دیدگان را رها می کرده است، ادامه داد: در این باره تاکنون سه شاکی شناسایی شده اند؛ اما با توجه به نوع ارتکاب بزه و ادله موجود امکان موارد دیگری نیز وجود دارد.


ناصرخاکی از صدور دستور قضایی برای انتشار عمومی تصویر متهم بر اساس ماده ۹۶ قانون آیین دادرسی کیفری خبر داد و گفت: افراد بزه دیده می توانند برای طرح شکایت با حفظ محرمانگی هویت آن ها، به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه کنند.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.