2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
سریال می خواهم زنده بمانم چرا توقیف شد

سریال می خواهم زنده بمانم چرا توقیف شد

سریال می خواهم زنده بمانم توقیف شده است. علت توقیف و احتمال رفع توقیف را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -پلتفرم فیلیمو اعلام کرد سریال می خواهم زنده بمانم فعلا پخش نخواهد شد و آنها در حال رایزنی با نیروی انتظامی هستند تا ایرادات وارده را برطرف کنند. 

 


سریال می خواهم زنده بمانم با شکایت نیروی انتظامی متوقف شده است. نیروی انتظامی بر این باور است که سریال می خواهم زنده بمانم به نیروی انتظامی توهین کرده است. 

 

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، با توجه به اخبار منتشر شده مبنی بر توقف پخش سریال «می‌خواهم زنده بمانم»، قسمت پانزدهم این مجموعه امروز ساعت ۸ صبح از فیلیمو، پخش نخواهد شد. 

با درخواست معاونت اجتماعی نیروی محترم انتظامی، پخش سریال «می‌خواهم زنده بمانم» تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و تیم تولید و ساترا در حال رایزنی برای رفع ابهامات و گفتگو در خصوص نقطه نظرات ایشان است.

علت توقیف می خواهم زنده بمانم

 

از مسئولان محترم درخواست می‌شود با سعه صدر و آرامش به نظاره سریال بنشینند؛ تا سرنوشت شخصیت‌های منفی سریال بر اساس روند منطقی درام به سرانجام برسد و سازندگان جرات و جسارت پرداختن به اتفاقات مهم و افراد نیک و بد روزگار را در کسوت های مختلف داشته باشند.

 

 

سریال «می‌خواهم زنده بمانم»، به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته هر دوشنبه از فیلیمو پخش می‌شود که با توجه به اتفاقات پیش آمده، قسمت پانزدهم آن امروز پخش نخواهد شد.


سریال می خواهم زنده بمانم ماجرای زندگی عاشقانه زوجی است که به خاطر وکیل و ماموری فاسد به جدایی ختم می شود. آنطور که به نظر می رسد نیروی انتظامی به نشان دادن ماموران فاسد اعتراض کرده است. اعتراض نیروی انتظامی درحالیست که سریال می خواهم زنده بمانم با داستانی جذاب یکی از پرکشش ترین سریالهای اینروزهاست و طرفداران زیادی دارد. سحر دولتشاهی ، حامد بهداد ، علی شادمان ، مهران احمدی ، آزاده صمدی و .... در آن بازی می کنند. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.