2024/02/26
۱۴۰۲ دوشنبه ۷ اسفند
اسیدپاشی روی پدر و برادر خردسال برای انتقام

اسیدپاشی روی پدر و برادر خردسال برای انتقام

پسر جوان به خاطر اختلاف مالی با پدرش روی پدر و برادرش روی انها اسید پاشید. جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -پسری جوان که روی پدر و برادرش اسید پاشیده بود، دستگیر شد. رسیدگی به این پرونده زمانی آغاز شد که مأموران پلیس ملایر مطلع شدند مردی میانسال به ‌همراه پسر خردسالش درحالی‌که با اسید سوخته‌اند، به بیمارستان منتقل شده‌اند. مأموران با حضور در محل، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند و با پرس‌وجو از مرد مصدوم که اسید روی شکم و پهلویش ریخته شده بود، فهمیدند عامل این اسیدپاشی پسر بزرگ او است که از مدتی قبل با هم اختلاف داشتند.

 

 

 این مرد گفت از حضور پسرش مقابل منزل خبر نداشت و همراه فرزند خردسالش از خانه بیرون آمد که دید پسرش کمین کرده و سپس مایعی را روی آنها پاشید و پا به فرار گذاشت. مأموران بعد از پی‌بردن به این جزئیات برای دستگیری متهم وارد عمل شدند. این در حالی است که مصدومان برای ادامه درمان به تهران منتقل شدند و پزشکان توانستند حال آنها را تا حدودی بهبود ببخشند. تحقیقات پلیس سرانجام به نتیجه رسید و متهم دستگیر شد. این جوان وقتی پشت میز بازجویی نشست درحالی‌که چاره‌ای جز پذیرش اتهامش نداشت، قبول کرد روی پدر و برادرش اسید پاشیده است. 

 

 

او گفت: من از مدتی قبل با پدرم اختلاف داشتم. این مشکلات بر سر موضوعات خانوادگی و مالی بود و درنهایت تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. در شرایطی این نقشه را کشیدم که از دست پدرم بسیار عصبانی بودم. به‌همین‌دلیل مقداری اسید خریدم و مقابل خانه کمین کردم تا پدرم بیرون بیاید. متهم ادامه داد: من اصلا قصد نداشتم به برادرم آسیبی برسانم و اسید ناخواسته و اتفاقی روی او پاشید. من بعد از این حادثه فراری شدم تا اینکه مأموران دستگیرم کردند. مسلم سلگی درباره این پرونده توضیح داد: عامل این اسیدپاشی درحال‌حاضر با قرار قاضی در بازداشت به سر می‌برد تا تعیین تکلیف شود.
 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.