2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
تجاوز به دختران جوان با فیلم برداری از رابطه کثیف

تجاوز به دختران جوان با فیلم برداری از رابطه کثیف

پسر جوانی که حین رابطه با دختران جوان از آنها فیلم برداری و اخاذی می کرد توسط پلیس بازداشت شد

جامعه پویا -دختر 18 ساله ای که مورد آزار واذیت های هولناک جوانی  قرار گرفته بود و متهم از او فیلم برداری کرده بود به پلیس شکایت کرد. 
حدود یک هفته قبل (سیزدهم تیر) دختر 18 ساله ای به همراه مادرش وارد کلانتری میرزاکوچک خان مشهد شد و راز هولناکی را فاش کرد. این دختر جوان که مدعی بود توسط پسر 20 ساله ای اغفال شده و در معرض رسوایی بزرگی قرار گرفته است به افسر تجسس کلانتری گفت: در دوران تحصیلم دوستی صمیمی داشتم که با وی معاشرت می کردم. 

 


در این میان برادر دوستم به من ابراز علاقه کرد و به برقراری ارتباط دوستی با من اصرار داشت تا جایی که من هم اغفال شدم و رابطه ای دوستانه را با او آغاز کردم. این ارتباط که با پیامک و گفت وگوهای تلفنی شروع شده بود به دیدارهای حضوری در کافی شاپ هم کشید.
 «ح-ب» (جوان 20 ساله) که عضو شبکه های بازاریابی بود یک روز به اصرار از من خواست تا به همراه خواهرش در جلسه کارگاه آموزشی آنان که در باغی واقع در بولوار شاهنامه مشهد برگزار می شد شرکت کنم! من هم به آن جلسه توجیهی و کاری وارد شدم اما هنگام بازگشت از آن جلسه پنهانی! «ح-ب» ابتدا خواهرش را به منزل رساند و سپس از من خواست تا درون خودرو بنشینم که مرا هم به منزلمان برساند ولی در بین راه او رفتارهای زشت و زننده ای از خود بروز می داد که احساس بدی داشتم با وجود این «ح» همچنان از میزان علاقه اش به من سخن می گفت تا این که متوجه شدم حال مناسبی ندارم! «ح» با همین بهانه یک قوطی آب میوه به همراه یک عدد قرص برایم خرید و به من داد. وقتی آن قرص و آب میوه را خوردم سردرد و سرگیجه گرفتم و احساس شدید خواب آلودگی کردم! وقتی بعد از مدتی چشمانم را گشودم اوضاع وحشتناکی را دیدم و تازه فهمیدم که چه بلای هولناکی به سرم آمده است! گریه کنان پرخاش کردم و با عصبانیت و اضطراب از او توضیح خواستم که چرا زندگی و آینده مرا به نابودی کشانده است اما او با خیال راحت مرا تهدید کرد که فیلم های کثیفی هنگام انجام عمل شیطانی از من تهیه کرده است و اگر این ماجرا را برای کسی بازگو کنم، آن فیلم ها را در فضای مجازی منتشر می‌کند! با دیدن آن فیلم دیگر ترسیدم! همه این ها چون کابوس وحشتناکی بود که به خاطر سادگی من اتفاق افتاده بود! ترس و اضطراب همه وجودم را فرا گرفت! گریه کنان به خانه بازگشتم ولی جرئت بیان این ماجرا برای اعضای خانواده ام را نداشتم تا این که «ح- ب» باز هم با تهدید به انتشار «فیلم های کثیف» از من سوء استفاده کرد.

 

وقتی در میان حیرت و تردید از او خواستم به خواستگاری ام بیاید، چنین ادعا کرد که باید با دوستان او نیز ارتباط برقرار کنم! دیگر چاره ای برایم باقی نمانده بود، در معرض یک رسوایی بزرگ قرار داشتم به همین دلیل همه ماجرا را برای مادرم بازگو کردم و با حمایت خانواده ام به کلانتری آمدیم تا از این شیاد شیطان صفت که در پوشش شبکه های بازاریابی به اغفال دختران می پردازد شکایت کنیم! چرا که در گوشی تلفن او تصاویری از دختران دیگری وجود دارد که قربانی نقشه‌های پلید او شده‌اند! 

 


به دنبال اظهارات تکان دهنده این دختر 18 ساله، بی درنگ افسر تجسس ماجرا را برای مقام قضایی شرح داد و بدین ترتیب با شکایت رسمی دختر جوان، رصدهای اطلاعاتی گروهی از نیروهای تجسس کلانتری میرزا کوچک خان مشهد با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی حسین امام وردی (رئیس شعبه دوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) برای شناسایی مخفیگاه شیطان هوسران آغاز شد وماموران انتظامی  در یک عملیات ضربتی این متهم را در بولوار توس مشهد به دام انداختند و بلافاصله تلفن همراه وی را توقیف کردند.
 بررسی های تخصصی و بازبینی تصاویر و فیلم های گوشی وی بیانگر آن بود که شیطان هوسران دختران دیگری را نیز اغفال و از صحنه های زننده آزار و اذیت آنان فیلم برداری کرده است.

 


ادامه تحقیقات نشان داد: این متهم 20 ساله درحالی با تهدید به انتشار فیلم ها در فضاهای مجازی از دختران سوءاستفاده می کرد که این فیلم های کثیف به کابوسی وحشتناک برای طعمه های وی تبدیل شده بود! و آنان باید به خواسته های شوم و پلید او تن می دادند!
بررسی های بیشتر با دستورات ویژه قضایی برای افشای زوایای پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع: خراسان

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.