2024/04/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت
3زن سرمایه دار  به دام بازرگان تقلبی افتادند

3زن سرمایه دار به دام بازرگان تقلبی افتادند

سه زن ثروتمند کرمانی که گول وعده بازرگان قلابی را خورده بودند به پلیس شکایت برده و خواستار رسیدگی به این پرونده شدند

جامعه پویا - فرد کلاهبرداری که با معرفی خود به عنوان بازرگان بین‌المللی با وعده ازدواج از سه زن  اخاذی کلانی کرده بود، دستگیر شد.  
به گزارش خراسان، دستگیری  این کلاهبردار که  راز پلیدی در سر  داشت و سه زن کرمانی را اغفال کرد و به دام شیطانی اش کشاند در حالی در دستور کار ماموران انتظامی  قرار گرفت که چندی پیش زن جوانی به پلیس آگاهی  کرمان رفت و از مرد ۳۵ ساله ای شکایت کرد؛ شاکی در مقر پلیس در اظهاراتی مدعی شد،  فردی به بهانه ازدواج با  من ارتباط برقرار و خود را به عنوان بازرگان بین المللی عازم کشور کانادا معرفی کرد. شاکی افزود: این فرد با وعده ازدواج، ۱۴۰ میلیون  تومان از من اخاذی و کلاهبرداری کرده است.

 

این مال باخته  ادامه داد: علاوه بر مبلغ مزبور، خودروی سواری پژو ۲۰۶ خود را دو دستی  تقدیم این  کلاهبردار کردم که پس از مدتی کاملا با من  قطع ارتباط کرده است و پاسخ گوی تماس هایم نیست. بنابر این گزارش، پس از ثبت اظهارات شاکی، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت و بررسی های  آنان بیانگر این بود که این مجرم سابقه دار تازه نامزد کرده است و به استان های اصفهان و هرمزگان گریخته و در چند نقطه استان کرمان نیز حضور داشته است.


سردار  ناظری  فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستگیری این متهم سابقه دار در یکی از روستاهای استان کرمان گفت: این متهم به همین شیوه با شناسایی و اغفال بانوان جوان سرمایه دار، از دو  خانم دیگر نیز بیش از دو میلیارد ریال اخاذی کرده است.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.