2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
آدم ربایی شوهر برای رسیدن به 6 میلیارد پول

آدم ربایی شوهر برای رسیدن به 6 میلیارد پول

زنی برای رسیدن به 6 میلیاد پول با همدستی برادرش همسر سابقش را ربود

جامعه پویا - زن جوانی که برای نپرداختن بدهی میلیاردی به همسر سابقش 6 آدم ربا اجیر کرده بود، دستگیر شد.
به گزارش «ایران»، رسیدگی به این پرونده با گزارش مرد جوانی که مدعی بود از سوی 4 مرد نقابدار ربوده شده، آغاز شد. او در توضیح بیشتر به مأموران گفت: چند روز پیش در خیابان نیاوران منتظر تاکسی بودم که یک خودروی پراید با 4 سرنشین نقابدار مقابل پایم توقف کرد و آنها با تهدید من را سوار خودروشان کردند و به باغی در شهریار بردند.

 

در آنجا 4 مرد دیگر هم به آدم ربایان پیوستند و با بستن دست و پایم تهدیدم کردند که اگر مدارکی را که می‌خواهیم امضا نکنی تو را می‌کشیم. من هم از ترس جانم به ناچار اسنادی را امضا کردم که نشان می‌داد طلب 6 میلیاردی ام را از همسر سابقم گرفته‌ام. آدم ربایان هم پس از 24 ساعت، من را در محلی خلوت رها کردند.
شاکی درباره طلب 6 میلیاردی از همسر سابقش گفت: من در کار خرید و فروش ملک و ماشین هستم. چند سال قبل به صورت خیلی رسمی با همسرم فرنوش آشنا شدم و ازدواج کردیم. اما بعد از مدتی با او به مشکل برخوردم و حدود یک سال قبل از هم جدا شدیم. در مدتی که با همسرم زندگی می کردیم با هم مراوده‌های مالی داشتیم و او 6 میلیارد تومان به من بدهکار بود که از او سفته داشتم. باتوجه به اینکه مردان آدم‌ربا از من بابت آن امضایی را گرفتند که نشان می‌داد از همسر سابقم دیگر طلبی ندارم، تصور می‌کنم آنها از سوی او اجیر شده باشند.

 


دستگیری متهمان


پس از اظهارات شاکی، به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات آغاز و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت راهی محل ربوده شدن مرد جوان شدند و با بازبینی دوربین‌های مداربسته، مشخص شد که در این آدم‌ربایی برادر همسر سابق شاکی نقش کلیدی داشته است.


به این ترتیب پس از هماهنگی‌های لازم با بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت، فرنوش و برادرش بازداشت شدند و به جرم خود با همدستی 6 متهم دیگر اعتراف کردند و در ادامه همه آدم ربایان نیز دستگیر شدند.
سردسته باند آدم ربایان نیز پس از دستگیری گفت: به دستور برادر فرنوش نقشه آدم‌ربایی را اجرا کردیم و برای کارمان هم یک میلیارد تومان پول گرفتیم.
با اعتراف متهمان این پرونده، تحقیقات ادامه دارد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.