2024/05/26
۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
خلاصه داستان و ساعت پخش و تکرار سریال خداداد

خلاصه داستان و ساعت پخش و تکرار سریال خداداد

جامعه پویا -سریال خداداد مجموعه ای کوتاه و طنز است که ماجراهای زندگی جوانی به نام خداداد است. 


خلاصه داستان سریال خداداد

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «میگن گره‌ای که با دست باز میشه رو نباید با دندون باز کرد، اما خداداد چاره دیگه‌ای نداره و روی این موضوع خیلی حساب کرده!» خداداد باید برای دختر کوچکش جهیزیه فراهم کند تا او را به خانه بخت بفرستد، اما با ماجرا‌های زیادی روبه‌رو می‌شود.

 


سریال خداداد چند قسمت است 


مجموعه تلویزیونی «خداداد» در ۱۳ قسمت قرار است از شبکه دو سیما پخش شود.

سریال خداداد


ساعت پخش و تکرار سریال خداداد 


سریال خداداد هر شب در ایام نوروز 1401 از شبکه دو پخش می شود و  هر شب ساعت ۲۱:۳۰ می توانید آن را تماشا کنید دوبار در روز نیز تکرار می شود.

علی صبوری در سریال خداداد


بازیگران سریال خداداد


رضا ناجی، پیام دهکردی، سوسن پرور، علی صبوری، زهره حمیدی، آرش نوذری، شیرین بینا، سارا باقری، مهرزاد جعفری، مهرناز بیات، افشین نخعی، آرش تاج، جواد زیتونی، سیامک اشعریون و سیاوش طهمورث از جمله بازیگران سریال خداداد هستند. 

کارگردان سریال خداداد گفته است : خداداد یک سریال طنز نیست، بلکه یک کار شیرین و مفرح برای مخاطبان است تا ایام نوروز سرگرم شوند. نگاه ما در سریال واقع‌بینانه است و ایام نوروز ۱۴۰۱ را در قصه خواهید دید و این‌که چه اتفاقاتی برای خداداد پیش می‌آید.

من سعی کرده‌ام برای خانواده‌ها یک قصه نجیب و شریف در ایام نوروز تعریف کنم. در واقع نجابت و شرافت جزو شاخصه‌های اصلی سریال خداداد است و در این سریال به مباحثی همچون امانتداری هم می‌پردازیم. درواقع پرداختن به خانواده و سنت‌های ایرانی جزو شاکله‌های اصلی داستان است و با توجه به ایام نوروز می‌خواهیم یک قصه بانشاط را برای مردم به تصویر بکشیم.


 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.