2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
جزئیاتی جدید از پرونده مرگ زهره فکور صبور

جزئیاتی جدید از پرونده مرگ زهره فکور صبور

جزئیاتی جدید از پرونده مرگ زهره فکور صبور را اینجا بخوانید

جامعه پویا -بازپرس جنـــایی پایتخت از برخورد قانونی با انتشاردهندگان شایعات در پرونده مرگ خانم بازیگر خبر داد.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، با گذشت یک هفته از مرگ زهره فکورصبور بازیگر سینما و تلویزیون، انتشار برخی شایعات در فضای مجازی به ناراحتی خانواده این خانم بازیگر و همچنین التهاب در این فضا و برخی گمانه‌زنی‌ها درباره علت مرگ وی منجر شد.

 


بر همین اساس، محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران که مسئول رسیدگی به این پرونده است، به خبرنگار ما گفت: بعد از مرگ خانم بازیگر، افرادی در فضای مجازی شروع به اظهارنظرهای مغرضانه کرده اند که موجب التهاب فضای مجازی و همچنین باعث آزار و رنجش خانواده متوفی شده است. این نوع رفتارها در زمره رفتارهای هنجارشکنانه قرار دارد و از سوی مرجع قضایی با انتشاردهندگان شایعات برخورد خواهد شد و هرگونه اعلام نظر درخصوص محتویات پرونده با رعایت قانون، از سوی سخنگوی دستگاه قضایی بعد از تکمیل تحقیقات انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید : عکس های دیده نشده ای از زهره فکور صبور


بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت همچنین در رابطه با علت مرگ خانم بازیگر و انتشار این موضوع که او 100 عدد قرص خورده است، گفت: پس از کشف جسد، تحقیقات قضایی و پلیسی از خانواده و همسر زن جوان آغاز  و جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ و آزمایشات سم‌شناسی به پزشکی قانونی منتقل شد. در صفحات مجازی تعداد قرص‌ها به میزان 100 عدد ذکر شده که این نکته برای ما هم جای سؤال دارد که به چه استنادی این شایعه انتشار یافته است؟ طبق ماده 91 قانون آیین دادرسی کیفری، تحقیقات مقدماتی محرمانه است و باید به قانون احترام گذاشت و آبروی اشخاص نباید مورد تعرض قرار گیرد، همچنین نباید به دنبال تسویه‌حســــــــــاب‌های شخصی در فضای مجازی بود؛ چرا که پایبندی به قانون و رعایت آن در اولویت است.

 


همچنین در برخی خبرها ذکر شده، خانم بازیگر مبتلا به افسردگی بوده و تحت درمان از سوی پزشک قرار داشته است که تأیید یا رد این موضوع با تکمیل تحقیقات مشخص خواهد شد.
جسد زهره فکورصبور شامگاه 10 اسفند در آپارتمانش واقع در خیابان دولت و از سوی همسرش کشف شد.
بررسی‌ها نشان می‌‌داد از زمان مرگ چندین ساعت گذشته و پیدا شدن بسته‌های خالی قرص در کنار جسد فرضیه مسمومیت با قرص را قوت بخشید.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.