2024/05/27
۱۴۰۳ دوشنبه ۷ خرداد
بیوگرافی کامل الناز ملک بازیگر نقش سیما در سریال زخم کاری 2

بیوگرافی کامل الناز ملک بازیگر نقش سیما در سریال زخم کاری 2

سریال زخم کاری 2 با نقش آفرینی الناز ملک در نقش سیما جانی تازه گرفته است.

جامعه پویا -الناز ملک بازیگری تازه کار که اولین حضورش در مقابل دوربین با سریال سقوط بود حالا در نقش سیما در سریال زخم کاری 2 بازی کرده است.  


الناز ملک نقش اصلی زن را در  سریال سقوط  بازی کرد  و حالا با نقش سیما در سریال زخم کاری دوباره نقش آفرینی کرده اما نقشی متفاوت از سریال سقوط . الناز ملک در سال 77 متولد شده است. 

 

زندگی خصوصی الناز ملک

 

الناز ملک یا الناز ملک پور در سال 77 به دنیا آمد. از زندگی شخصی او اطلاعات زیادی در دست نیست. او بازیگری را با تئاتر شروع کرد و تئاترهای بزرگی چون مکبس را بازی کرده است. 
الناز ملک سکانس های کوتاهی هم در سریال آنتن بازی کرده است اما بازی اصلی او در سریال سقوط است که نقش اول زن را بازی می کند. 
الناز ملک مجرد است و ازدواج نکرده است. او اطلاعاتی از خانواده اش منتشر نکرده است. الناز ملک یکی از بازیگران قد بلند سینمای ایران است و با یک متر و 74 سانتی متر قد و 70 کیلو وزن یکی از بهترین استایل ها را دارد. 

الناز ملک در سریال زخم کاری 2


الناز ملک در نقش آیسان در سریال سقوط

الناز ملک در سریال سقوط نقش آیسان را بازی کرده است. او نقش دختر جوانی را بازی می کند که گرفتار داعش شده و نیروهای امنتی ایران برای نجات او اقدام می کنند. 
الناز ملک در اینستاگرامش درباره سریال سقوط نوشته است : کوه با نخستین سنگ ها آغاز می شود و انسان با نخستین درد! در من زندان ستمگری بود که به آواز زنجیرش خو نمیکرد من با نخستین نگاه تو آغاز شدم. 
سریال سقوط مینی سریالی عاشقانه و امنیتی است که از فیلیمو منتشر شده است.


سیما در سریال زخم کاری 2


بازی در سریال زخم کاری 2 دومین کار مشترک الناز ملک و امیرحسین مهدویان است. او در این سریال نقش مقابل سمیرا با بازی رعنا آزادی ور را بازی می کند. او می خواهد قدرت سمیرا را به دست بگیرد و با او وارد یک مبارزه می شود. سیما زنی جسور است که برای رسیدن به قدرت و ثروت هرکاری می کند او تن به ازدواج با مردی میانسال با دو فرزند داده در حالیکه خودش بسیار جوان است. باید دید آیا الناز ملک همانطور که در سریال سقوط درخشید در سریال زخم کاری 2 هم خواهد درخشید. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.