2021/08/03
۱۴۰۰ سه شنبه ۱۲ مرداد
آیا محمد در سریال گاندو شهید میشود ؟

آیا محمد در سریال گاندو شهید میشود ؟

محمد با بازی وحید رهابی شخصیت اصلی سریال گاندو است. حالا این سوال پیش می‌آید آیا محمد در آخر این سریال کشته می‌شود ؟

جامعه پویا -سریال گاندو2 سریالی امنیتی است که در  ایام نوروز 1400 از شبکه 3 پخش شد.

 

 
حواشی سریال گاندو 2 به دلیل نوع نگاهش به موضوع برجام و تحریم های آمریکا و مطرح کردن نام دونفر به عنوان جاسوس در این سریال بسیار زیاد بود  و حتی کار به جایی رسید که محمدجواد ظریف وزر امورخارجه و مسئول تیم مذاکره کننده هسته‌ای این سریال را یک دروغ بزرگ خاطب کرد. هرچند ظریف به موضوع سریال گاندو یک هم واکنش نشان داده و ماجرای مایکل هاشمیان که برگرفته از پرونده جیسون رضاییان بوده است را هم دروغ عنوان کرد . شخصیت‌های سریال گاندو چند مامور امنیتی هستند که به دنبال جاسوس در ایران هستند. انها جیسون رضاییان را یک جاسوس به تصویر کشیدند که برسر پرونده هسته ای ایران با آمریکا مبادله شد. فردی که نقش مامور ارشد امنیتی مبادله کننده در این سریال را بازی می‌کند وحید رهبانی است. او در این سریال نقش محمد را بازی می‌کند. محمد مامور ارشد امنیتی است که درگیر پرونده های زیادی بوده است.

محمد در سریال گاندو

در سریال گاندو 2 محمد درگیر کیس جاسوسی است که می‌خواهد میان شیعه و سنی تفرقه ایجاد کند و از طریق مایکل هاشمیان شناسایی شده و جاسوسان در ایران حتی خانه او را شناسایی می‌کنند. 
جاسوسان نقشه ترور محمد را دارند و می‌خواهند او را از بین ببرند. به همین خاطرنقشه ترور او را طراحی کرده و تا خانه‌اش پیش می‌روند. 

 


در آخرین قسمت این سریال که قرار است 13 فروردین ماه پخش شود محمد با جاسوسان و تروریستها درگیر می‌شود. هرچند برخی عوامل این سریال د ر صفحات اینستاگرام خود درباره احتمال شهید شدن محمد به عنوان یک مامور امنیتی صحبت کرده اند و این سوال را مطرح کرده‌اند که آیا محمد شهید می‌شود یا خیر. اما با توجه به اینکه احتمال  داده می‌شود این سریال پرچالش در فصل‌های بعدی هم ساخته شود به نظر می‌رسد قرار نیست محمد شهید شود.

 

اما این احتمال هم  وجود دارد که محمد با بازی وحید رهبانی در ادامه داستان شهید شود. چرا که شهادت محمد می‌تواند پازل نویسنده در نشان دادن زندگی یک مامور امنیتی را کامل کند  و اگر فصلهای دیگر این سریال ادامه داشت.  یک فرد دیگر در فصل بعدی به عنوان شخصیت اصلی وارد سریال شود .

 

شانی کالا
پوشاک باسلام
کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/05/05
خداکنه محمد شهید نشه یا خدا
طرفدار گاندو 1400/04/25
ای کاش محمد شهید نشه من وحید رهبانی و مجید نوروزی و علی افشار را خیلی دوست دارم محمد و رسول و داوود هم خیلی دوست دارم
ناشناس 1400/03/13
اصلا سریال مسخره میشه .سریال ازبین میره اگه محمد شهید بشه تا اخر همه فصل های سریال باشه اصلا همشون مثل خانواده شدن
زهرا 1400/03/11
نه محمد قراره شهید شه نه هیچ کس دیگه! چون خود علی افشار(بازیگر نقش داوود و پسر کارگردان گاندو)در برنامه ی صبحی دیگر گفت که گاندو ۱۳ فصل داره. و آقای وحید رهبانی (بازیگر نقش محمد) هم در مصاحبه شون در برنامه ی صاحب خانه گفتند که محمد واقعی هنوز زنده اند و شهید نشدند.
... 1400/03/07
از نظر من اگه محمد و زنش شهید بشن فیلم بسیار بی کیفیت میشه بعد از انتخابات ریاست جمهوری ادامه گاندو۲ رو میزارن و امید وارم که شهید نشه
ناشناس 1400/02/31
خواهش میکنم محمد شهید نشه سریال دیگه بدون نقش محمد بدرد نمی خوره درسته زندگینامه نامه ی یه مأمور امنیتی داره نقش پیدا میکنه اما قرار نیس که سریال به ناخوشی تمام بشه بزارید این سریال هم مثل بقیه ی سریالها بخوشی ختم بشه آقای افشار آقای امینی آقای قادری خواهش میکنم نزارید محمد شهید شه سریال داره رو انگشت محمد میچرخه لطفا به نظرات ما بینندگان هم احترام بگذارید
ریحانه 1400/02/15
به نظر من اگه محمدشهیدبشه نه تنها فیلم بیکیفیت میشه تازه مردم بایدبیشتر با اوضاع مملکتمون اشنا بشن
فاطمه 1400/02/06
نه خدانکنه چه حرفیه محمد عالیه به نظر من محمد نباید شهید خواهش میکنم تو رو خدا محمد را شهید نکنیدفلیم گاندو محمد هست شهید نشد
حنانه 1400/02/02
به نظر من نباید محمد شهید بشه
سما 1400/01/31
به نظر من اگر هم که محمد شهید شد البته خدا نکنه ولی حالا اگر شهید شد بیاد نقش پسرش و بازی کنه که مثلاً پسرش شبیه پدرش شده

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.