2024/05/22
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲ خرداد
حال اسدالله یکتا وخیم و در بخش مراقبت های ویژه بستری شد

حال اسدالله یکتا وخیم و در بخش مراقبت های ویژه بستری شد

اسدالله یکتا به دلیل وخامت حالش در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر قرار گرفت.

جامعه پویا -آخرین اخبار از وضعیت اسدالله یکتا بازیگر پیشکوست حاکی از آن است که او هرچند وضعیت ثابتی دارد اما حالش خوب نیست. 

 


اسدالله یکتا چند روز قبل به دنبال ابتلا به کرونا در بیمارستان نیکان بستری شد. از همان ابتدا درگیری در ریه او نیز به وجود آمده بود اما وخامت حالش به دلیل بیماری قلبی اش بیشتر شده است. 

اسدالله یکتا بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بعد از ابتلا به ویروس کرونا، ساعاتی قبل به دلیل گرفتگی قلبی به بخش مراقبت های ویژه (icu) منتقل شد.

اسدالله یکتا و همسرش


اسدالله یکتا بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که روز بیستم اردیبهشت ماه به سبب ابتلاء به ویروس کرونا و درگیری ۳۰ درصدی ریه این بازیگر در بیمارستان بستری شده بود، عصر روز یکشنبه (۲۷ اردیبهشت ماه) به دلیل گرفتگی قلبی به بخش مراقبت های ویژه (icu) بیمارستان نیکان منتقل شد.

خبر انتقال به بخش مراقبت‌های ویژه، مانند ابتلاء و بستری شدن یکتا در بیمارستان را محمد یکتا فرزند این بازیگر دوست‌داشتنی و پیشکسوت اعلام کرده است.

 

محمد یکتا همچنین با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام پدرش ضمن اعلام این خبر از مردم خواست برای اسدالله یکتا دعا کنند و نوشته است: محتاج دعای شما عزیزان هستیم یقیناً با دقت بالای پزشکان، کادر درمان و دعاهای شما به زودی پدرم کنارمان خواهند بود.
آنطور که از اخبار مشخص است پرستو صالحی ، پرویز پرستویی و پریناز ایزدیار برای بستری شدن اسدالله یکتا در بیمارستان به او کمک کردند. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.