2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
حال  اسدالله یکتا وخیم شد  کمک های پرویز پرستویی و پریناز ایزدیار

حال اسدالله یکتا وخیم شد کمک های پرویز پرستویی و پریناز ایزدیار

وضعیت وخیم اسدالله یکتا او را به بیمارستان کشاند. اخبار خوبی از وضعیت او به گوش نمی رسد. جزئیات را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -اسد الله یکتا بازیگر پیشکوست کشورمان که دیروز بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد وضعیت وخیمی دارد و رنج نامه ای برای مردم نوشته است. 

 


اسدالله یکتا چند روز قبل از وضعیت بد مالی اش شکایت کرده و خواسته بود تا شرکت ها به او آگهی دهند تا درصفحه اینستاگرامش تبلیغ کند و هزینه زندگی اش از این راه تامین شود.

 

 

اسدالله یکتا که 40 درصد ریه اش درگیر ویروس کووید 19 شده است وضعیت وخیمی دارد. در نامه ای که در صفحه اینستاگرامش منتشر شده ، آمده است:  

اسدالله یکتا در بیمارستان
مَردُم عزیز بخوانید
خوب یادتان بماند اسدالله یکتا با چهل درصد درگیری ریه به ویروس کرونا در بیمارستان است.
بماند و بماند که چه کشیدیم تا بستری شدند با چه کسانی که تماس گرفتیم و جواب ندادند خدا خیر بدهد حاج رضا فردوس را
ممنون از استاد پرویز پرستویی و پرستو صالحی و پریناز ایزدیار برای کمک هایشان …
اما دلم نمی آید چند خطی ننویسم!

 


با آمبولانس از منزل این پیشکسوت سینما در کنار یک بیابان ! در حاشیه ترین جای شهرستان ورامین تا بیمارستانی در غرب تهران را دو ساعت و نیم زمان برد تا رسیدیم برای منِ سی و چند ساله یک عمر گذشت.
و در تمام این مسیر در این فکر بودم که چقدر سخت است پیاده آمدن این راه هر روز و هر روز برای یک پیر مرد هفتاد و چند ساله و اصلا همین او را از کار دور کرده است…


حالا که یادتان افتاد حالا که پیداتون شد حالا که بالاخره جواب تلفن میدهید جای این مرد در آن منزل در آن راه دور نیست از هر جا که می‌شود به هر جا که می‌شود مینویسم اسدالله یکتا را به تهران برگردانید حداقل تا نعمت حضورش را داریم…
کاش زودتر مرخص شوی و ببینی مردم چقدر هوایت را دارند استاد.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.