2024/05/24
۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد
همدستی زن خیانتکار و مرد غریبه برای کشتن شوهر

همدستی زن خیانتکار و مرد غریبه برای کشتن شوهر

متهم اعتراف کرد شوهر 45 ساله زن جوان را پس از خوراندن قرص های خواب آور و با وارد آوردن ضربات سنگ به ناحیه سر، کشته اند.

جامعه پویا -مرد غریبه ای که با همدستی زن خیانتکار، شوهر او را با ضربات سنگ به قتل رسانده بود، روز گذشته با هوشیاری کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر شد و راز این جنایت هولناک را فاش کرد. 

به نوشته خراسان، صبح روز گذشته جسد مردی حدود 45 ساله در جاده روستایی اطراف بهشت رضوان مشهد کشف شد که آثار ضربات با جسم سخت بر سر وی نمایان بود. دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل کشف جسد، بررسی ها آغاز و مشخص شد که مرد مذکور در محل دیگری به قتل رسیده و جسد وی توسط فرد یا افرادی در محل کشف رها شده است.

دستگیری متهم
این گونه بود که تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی «محمود عارفی راد» برای شناسایی هویت مقتول و دستگیری عامل یا عاملان جنایت ادامه یافت تا این که چند ساعت بعد گروه ویژه ای از کارآگاهان با راهنمایی های مقام قضایی موفق شدند مرد غریبه ای را دستگیر کنند که با همدستی همسر مقتول مرتکب این جنایت وحشتناک شده بودند.

مرد مذکور اعتراف کرد شوهر 45 ساله زن جوان را پس از خوراندن قرص های خواب آور و با وارد آوردن ضربات سنگ به ناحیه سر، کشته اند و سپس جسد او را به محل کشف انتقال داده است. بررسی های بیشتر درباره ابعاد دیگر این ماجرا زیرنظر سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) ادامه دارد.
 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.