2024/04/17
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۹ فروردين
جزئیات جدید از فصل چهارم از سرنوشت و بازیگران تازه واردش

جزئیات جدید از فصل چهارم از سرنوشت و بازیگران تازه واردش

جزئیات جدید از فصل 4 سریال از سرنوشت و بازیگران جدیدی که به این سریال پیوسته اند را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال از سرنوشت که در رقابتی تنگاتنگ در برنامه سریالیست به فینال راه پیدا کرده و رقیب جدی سریال بچه مهندس است ، درحال فیلم برداری فصل جدید است و جزئیاتی از آن منتشر شده است. 

 

 

علی اکبر تحویلیان» تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «از سرنوشت» درباره پیشروی فصل چهار این سریال گفت: در حال حاضر گروه در تهران مشغول تصویربرداری هستند و به احتمال فراوان تا ۸ ماه دیگر تولید ادامه دارد و شاید سفر کوتاهی به قزوین داشته باشیم.

هاشم و سهراب در سریال از سرنوشت 3


وی درباره بازیگرهای جدیدی که به این سریال اضافه شدند، ادامه داد: دو بازیگر جوان و جدید به ما اضافه شدند که در آینده معرفی شان می کنیم. اما از میان بازیگرهای چهره می توان به سولماز غنی و نگین صدق گویا اشاره کرد، همچنین چند بازیگر در حال انتخاب شدن هستند.
این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که این سریال قابلیت ادامه دادن تا چند فصل را دارد؟ گفت: برنامه ریزی هایی انجام شده است و بنا داریم از سرنوشت را تا فصل ۶ ادامه دهیم. 

 


وی درباره قصه فصل چهار «از سرنوشت» نیز بیان داشت: در این فصل ما ادامه زندگی هاشم و سهراب را می بینیم و آزاد شدن هاشم از زندان و مشکلات جدیدی که در زندگی و کار با آنها روبرو می شود و موانعی که در جهت تولید برای این دو شخصیت اصلی پیش می آید.
تحویلیان با اشاره به بیان اینکه سازمان ها و ارگان های مختلف برای سریال سازی هزینه هایی از گروه تولید دریافت می کنند، افزود: سفر به قزوین سفری است که یکی از قهرمان های ما به این شهر دارد و فرصتی می شود تا سری به این شهر بزنیم. اگر میراث فرهنگی قزوین با ما همکاری کنند می توانیم به خوبی این مکان های تاریخی را نشان دهیم اما متاسفانه این روزها طوری شده که همه ارگان ها برای ما چرتکه می اندازند!

سریال از سرنوشت 3


وی درباره اینکه این نهادها باید به کمک سریال سازی تلویزیونی بیایند، ادامه داد: همه ما داریم یک کار انجام می دهیم و آنهم ارتقای سطح فرهنگ مردم کشور است. اما نباید تصویربرداری برای سازمان صداوسیما تبدیل به منبع درآمد ارگان ها شود! رویکرد برنامه های تلویزیون رویکرد فرهنگی است و ما بیزینس من نیستیم! اما از همین جا می گویم افزایش هزینه های برنامه سازی توسط نهادهای مختلف برای ما به فرجام خوبی نخواهد انجامید.

 


این تهیه کننده افزود: این نهادها باید در کنار تلویزیون قرار بگیرند و کمک کنند تا ما که کار فرهنگی می کنیم به هدفمان برسیم. بهترین روش این است که مردم با تماشای سریال ها و بالاخص سریال ما ترغیب شوند به قزوین بروند و آثار باستانی آنجا را ببینند همان موضوعی که از قدیم نیز مرسوم بوده است و باید به هم کمک کنیم تا هزینه تولید سریال هایی که با نهادهای مختلفی ارتباط دارند، کاهش پیدا کند.

دارا حیایی و فاطیما بهارمست در سریال از سرنوشت


سریال «از سرنوشت» تا به حال در سه فصل از شبکه دو بروی آنتن رفته است.
کارگردانی فصل یک و سه را محمدرضا خردمندان و کارگردانی فصل دو را علیرضا بذرافشان به عهده داشته اند. در این سریال دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، مونا کرمی،‌حسین پاکدل، لیلا بلوکات، مجید واشقانی، علیرضا استادی و ... به ایفای نقش می پردازند.
 

 

دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/02/19
ببخشید میشه نام ان دو بازیگر جوان بگین ممنون که دارین سریال میسازین سریال بی نظیری خواهش می کنم مونا, فاطیما, کیسان , دار را اصل بی هیچ وجه عوض نکنین مخصوص کیسان ودار جون این دو تا فیلم جذای می کنین من عاشق کیسان دار جون هستم
اسمم و چیکار داری 1400/02/16
من میمیرم ولی این فیلم تمام نمیشه فیلم قشنگیه ولی چرا تمام نمیشه
ناشناس 1400/01/23
این سریال بی نظیر بود.حرف نداشت.
ناشناس 1400/01/15
بی نظیر بود امیدوارم توی برنامه سریالیست برنده بشن
مریم 1400/01/14
این سریال حرف نداشت

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.