2024/03/03
۱۴۰۲ يکشنبه ۱۳ اسفند
متن عاشقانه پسر سفیر برای  آناشید حسینی: اگر دلت را شکستم حلالم کن!

متن عاشقانه پسر سفیر برای آناشید حسینی: اگر دلت را شکستم حلالم کن!

امیرحسین مرادی فرزند سفیر ایران که ازدواج و طلاقش با آناشید حسینی خبرساز شد. با انتشار متنی عاشقانه برای آناشید حسینی نوشت.اینجا را بخوانید

جامعه پویا -امیر حسین مرادی فرزند سفیر ایران در دانمارک که جدایی اش از آناشید حسینی مانند ازدواجش خبر ساز شدهف متنی عاشقانه خطاب به همسر سابقش نوشته و از او دلجویی کرده است. 

امیرحسین مرادی با انتشار عکسی تار از همسر سابقش نوشته است: 
میدانم جای بیان این حرفها فضای نامرد مجازی نیست اما دیدم بعضیها قصد تخریب تورا دارند دیدم از اب گل الود میخواهند ماهی بگیرند و تورا ضعیف جلوه دهند. پس بی انصافی بود که از تو و برای تو ننویسم.

 

اناشید حسینی

از گذشتهایی که در زندگی کردی،از مهربانیهای بی منتت،از تلاشهایی که برای خوب شدن زندگیمان کردی،از زحمتهایی که شبانه روز برای بهتر شدن زندگیمان کشیدی.از روحیه خستگی ناپذیرت.از کار کردن بدون وقفه ات.ازینکه رو پاهای خودت ایستادی.ازینکه میدیدم چطور از حرفهای بعضیها میشکنی و دم نمیزنی.ازینکه ذره ذره اب میشدی و بخاطر من دم نمیزدی.

ازینکه میفهمیدم از درون خشکیده ای اما چیزی نمیگویی،ازینکه تمام محدودیتهای زندگی با من را تاب می اوردی.بگذار مردم هرچه میخواهند بگویند!بگویند عشقی نبوده،اگر دوست داشتنی بود میماندید و ازین حرفها ولی من و تو‌ خوب میدانیم که چقدر برای نگهداشتن این زندگی تلاش کردیم.چقدر خاطرات خوب با هم ساختیم،چقدر جنگیدیم،چقدر شکستیم و دوباره جوانه زدیم.سیده خانم میدانم که میدانی حالم روبراه نیست و میدانم حال تو هم خوب نیست اما شک ندارم که تو زود بلند خواهی شد و دوباره جوانه خواهی زد که خوشحالی من در گرو خوشبختی و موفقیت توست،پس اگر میخواهی من هم ارام شوم برخیز. تو قوی تر از اینحرفهایی و من منتظر دیدن موفقیتهای بیشتر تو هستم.چشم حسودانت نابینا در حصن الله همیشه خوب سالم و موفق باشی.اگر بدی کردم که حتما کردم اگر دلت را شکستم اگر نا بجا ناراحتت کردم من را حلال کن. یا علی

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.