2024/06/25
۱۴۰۳ سه شنبه ۵ تير

فیلم تکان دهنده ای از تست بازیگری آنیتا ایران نژاد دختری که با خانواده اش در کانال مانش غرق شد

سرنوشت تلخ خانواده ایران نژاد که در مهاجرت غیرقانونی در کانال مانش غرق شدند مردم را تکان داد. فیلم تست بازیگری دختر این خانواده که گریه می‌کند را ببینید.

جامعه پویا- امیرحسین مهدوی  کارگردان فیلم درختان گردو روایتی تکان دهنده از آنیتا ایران نژاد منتشر کرده که نشان می‌دهد این دختر قصد داشته بازیگر شود. 

محمدحسین‌ مهدویان با انتشار این‌ ویدئوی تلخ نوشت:
🔹پارسال به دنبال یافتن بازیگرانی برای نقش‌های کودک فیلم «درخت گردو» جستجوی محلی مفصلی انجام دادیم. بچه‌ها باید به زبان کردی سورانی حرف می‌زدند که زبان و لهجه‌ مردم سردشت است. فقط چند شهر ایران در شمال کردستان و جنوب آذربایجان غربی به این لهجه‌ خاص حرف می‌زنند و این کار را سخت می‌کرد. یکی از نقش‌هایی که در پی بازیگرش بودیم، نقش شهین دختر ۶، ۷ ساله‌ فیلم بود. 

به دختر عکس دوم نگاه کنید؛ به چشم‌هایش. ترکیبی است از رنج و در عین حال زیبایی و امید. این دختر یکی از چند گزینه‌ نهایی ما بود. او در نهایت انتخاب نشد و نقش به ژینا رسید. اما اگر تصویر دختر برایتان آشناست حق دارید.🔹این، ویدئوی کوتاهی است از تلاش آنیتا برای به دست آوردن نقش؛ بله، نام این دختر آنیتاست؛ آنیتا ایران‌نژاد. اگر این نام برایتان آشناست باز هم حق دارید.

آنیتا و تمام اعضای خانواده‌اش در راه مهاجرتی پرخطر از ایران، در آب‌های سرزمینی غریبه غرق شده‌اند.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.