2024/02/22
۱۴۰۲ پنج شنبه ۳ اسفند
فراموش‌شان نکنیم

فراموش‌شان نکنیم

موج دوم کمک‌های جمعیت هلال احمر به هموطنان سیل‌زده از روز گذشته آغاز شد؛ بنا به گزارش جمعیت هلال‌احمر ایرانیان تا روز هفتم فروردین ٨/٥ میلیارد تومان به مردم سیل‌زده کمک کرده‌اند.رئیس جمعیت هلال ‌احمر در توییتی تاکید کرد که این مبلغ به بهترین شکل ممکن در اختیار سیل‌زدگان استان قرار خواهد گرفت. رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌ احمر در گفت‌وگو با «شهروند» از پایان جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی به سیل‌زدگان خبر داد

جامعه پویا-«فراموش‌شان نکنیم» این عنوان دومین پویش کمک‌های مردمی جمعیت هلال ‌احمر به هموطنان سیل‌زده است.  موج دوم کمک‌های جمعیت هلال احمر به هموطنان سیل‌زده از روز گذشته آغاز شد، بنا به گزارش جمعیت هلال ‌احمر ایرانیان تا روز هفتم فروردین ٨/٥ میلیاردتومان به مردم سیل‌زده کمک کرده‌اند. دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال ‌احمر هم در توییتی ضمن تشکر از حسن اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر تاکید کرد که این مبالغ به بهترین شکل به مردم ارایه خواهد شد. رئیس جمعیت هلال احمر در این توییت میزان کمک‌های مردمی به جمعیت هلال ‌احمر را تا ساعت ١٣:٣٠ هشتم فروردین ماه ١٢ میلیارد و ٩٣٥ میلیون و ٥٨٥ هزار تومان اعلام کرد.  به گزارش «شهروند» در اطلاعیه جمعیت هلال احمر در این خصوص آمده است: «با کمرنگ‌شدن اخبار سیل نیاز  کمک به هموطنان سیل‌زده کم نمی‌شود. اگر تمایل به تداوم کمک به هموطنان را دارید، از روش‌های زیر اقدام کنید: شماره حساب ٩٩٩٩ نزد همه بانک‌ها به نام جمعیت ‌هلال‌ احمر و کد *٧٨٠*١١٢# .  جمعیت هلال احمر برای بازی دربی پایتخت نسبت به استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی به سیل‌زدگان در ورودی‌های شرقی و غربی مجموعه آزادی اقدام خواهد کرد. تماشاگران می‌توانند قبل و بعد از مسابقه نسبت به هدیه‌کردن کمک‌های خود به هموطنان سیل‌زده در این پایگاه‌ها اقدام کنند.

 

بازدید دبیرکل جمعیت از مناطق سیل‌زده گلستان

از همان لحظات آغاز سال استان‌های بسیاری از کشور درگیر هوای نامساعد شدند. ماجرا از استان گلستان آغاز شد اما قصه به همان‌جا ختم نشد؛ بارش‌های شدید برف و باران و سیل‌های ناگهانی، مسدودشدن مسیرها و سیل تلخ شیراز اولین سناریو تلخ سال ٩٨ بود. دبیرکل جمعیت هلال احمر از مناطق سیل‌زده استان فارس به خصوص محله سعدی و نحوه تقسیم اقلام امدادی بازدید کرده و در جریان نحوه امدادرسانی به هموطنان قرار گرفت. بنا به گزارش جمعیت ‌هلال احمر ارزیابی، امدادرسانی و توزیع اقلام امدادی در استان فارس ادامه دارد و در آخرین بازدید و آمار دریافتی تاکنون حدود ۲۴۶ خانوار اقلام امدادی دریافت کردند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.