2024/07/22
۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
شکنجه پسر عاشق  توسط رقیب عشقی و پدر دختر

شکنجه پسر عاشق توسط رقیب عشقی و پدر دختر

پسر عاشق که توسط پدر دختر مورد علاقه اش شکنجه شده شکایت کرد. اینجا را بخوانید

جامعه پویا -خالکوبی اژدها روی بازوی مرد میانسال، تنها سرنخی بود که راز شکنجه ۴ ساعته پسر عاشق‌پیشه را برملا کرد.

روزنامه «ایران» نوشت: چند روز قبل پسر جوانی هراسان قدم به پلیس آگاهی پایتخت گذاشت و از شکنجه خودش در خانه دختر مورد علاقه‌اش خبر داد و گفت: مدتی قبل در فضای مجازی با دختری آشنا شدم و تصمیم به ازدواج با او گرفتم. اما وقتی به خواستگاری‌اش رفتم خانواده او جواب منفی دادند. خیلی ناراحت شدم اما وقتی خودش نیز گفت راضی به این ازدواج نیست فکر کردم شاید به‌خاطر خانواده‌اش به من جواب منفی داده است به‌همین خاطر تصمیم گرفتم آنقدر سماجت کنم تا راضی شوند.

 

 

پسر جوان ادامه داد: من همچنان به خواستگاری اصرار داشتم تا اینکه روز حادثه پسرعموی این دختر با من تماس گرفت و خواست با هم صحبت کنیم. به‌ محل قراری که گفته بود رفتم و سوار خودروی پژو او شدم. بعد بین راه عمویش را هم سوار کرد و به‌خانه آنها رفتیم. اما وقتی وارد خانه شدم چهار مرد دیگر که بعداً متوجه شدم یکی از آنها خواستگار دختر مورد علاقه‌ام بوده و به‌خاطر ثروت او، به من جواب منفی داده‌اند شروع به کتک‌زدن من کردند. بعد از ۴ ساعت شکنجه، مرا رها کردند و یک ساعت بعد هم فیلمی که از کتک‌زدن من گرفته بودند را برایم فرستادند.

 

 

با شکایت پسر جوان به دستور بازپرس رحیم دشتبان تحقیقات آغاز شد و کارآگاهان متوجه شدند یکی از متهمان، خالکوبی اژدها روی بازویش دارد. به دستور بازپرس جنایی، پدر دختر جوان بازداشت شد اما مرد میانسال منکر اتهام خود بود. بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت وقتی انکار وی را دید دستور داد تا بازوی او را مورد بررسی قرار دهند. به محض مشاهده علامت خالکوبی روی بازوی مرد میانسال مشخص شد وی همان کسی است که در فیلم شکنجه حضور داشته است.

به این ترتیب متهم مجبور به اعتراف شد و گفت: این پسر دست از سر دخترم برنمی‌داشت به‌همین دلیل تصمیم گرفتیم کاری کنیم که از مزاحمت‌هایش راحت شویم.

بازپرس جنایی دستور بازداشت سایر متهمان این پرونده را نیز صادر کرد
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.