2024/05/22
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲ خرداد
فرار عاشقانه دختر به سوی خواستگار متاهل منجر به مرگش شد

فرار عاشقانه دختر به سوی خواستگار متاهل منجر به مرگش شد

دختر برای دیدار با خواستگار متاهلش از پنجره خانه خارج و به خیابان پرت شد. اینجا را بخوانید

جامعه پویا -اصرار عجیب دختر جوان برای ملاقات با خواستگارش پایان هولناکی داشت. او که تصمیم گرفته بود مخفیانه از خانه فرار کند با استفاده از طناب قصد داشت خودش را از طبقه سوم به داخل کوچه برساند اما در بین راه طناب از دستانش خارج شد و به پایین سقوط کرد.

 


به گزارش همشهری، اواخر هفته گذشته حادثه دردناکی در یکی از محله‌های مشهد رخ داد. دختری حدودا 20ساله درحالی‌که طنابی از تراس طبقه سوم به داخل کوچه انداخته بود، سعی داشت با استفاده از آن خودش را به کوچه برساند اما ناگهان تعادلش را از دست داد و به پایین سقوط کرد.
حادثه در چشم برهم‌زدنی رخ داد و شاهدان با دیدن این صحنه اورژانس را خبر کردند و دختر جوان که به‌شدت مجروح شده بود به بیمارستان انتقال یافت اما تلاش پزشکان برای نجات او فایده نداشت و وی به‌دلیل شدت صدماتی که دیده بود، جانش را از دست داد.

 

 

فرار مرگبار


به‌دنبال مرگ دختر جوان، ماجرا به قاضی صادق صفری، بازپرس جنایی مشهد گزارش شد و از طرفی مادر متوفی با حضور در دادسرا از خواستگار دخترش شکایت کرد و گفت که این مرد در مرگ دخترش مقصر است.
وی توضیح داد: از وقتی همسرم فوت شد، همه تلاشم این بود که از فرزندانم به خوبی مراقبت کنم تا اینکه مدتی قبل متوجه شدم دخترم به مردی میانسال علاقه‌مند شده است. این مرد با دادن وعده و وعید دخترم را فریب داده و به او پیشنهاد ازدواج داده و دخترم هم قبول کرده بود. او با وجود اینکه همسر و 3فرزند داشت از دخترم خواستگاری کرد اما ما به‌شدت مخالف ازدواج آنها بودیم و جواب رد دادیم اما ظاهرا علاقه آنها به همدیگر ادامه داشت. شاکی درباره روز حادثه گفت: بعدازظهر بود و در خانه بودم که دخترم از محل کارش به خانه برگشت. او لباس‌هایش را عوض کرد و گفت که قصد دارد بیرون برود. وقتی پرسیدم«کجا می‌روی؟»، جواب داد که با خواستگارش قرار دارد و وقتی این جمله را شنیدم، عصبانی شدم و گفتم که حق ندارد از خانه خارج شود. پس از آن در آپارتمان را بستم و دخترم که ناراحت شده بود به حالت قهر به اتاقش رفت و در را بست.

 


زن میانسال ادامه داد: تصور می‌کردم که فکر بیرون رفتن از خانه از سرش رفته است اما اشتباه می‌کردم. ظاهرا زمانی که دخترم در اتاقش بوده، خواستگارش به مقابل خانه ما آمده و وقتی متوجه شده که من اجازه نداده‌ام که او از خانه خارج شود، تلفنی با وی صحبت کرده و همین باعث شده که دخترم تصمیم بگیرد مخفیانه از خانه خارج شود. اتاق دخترم به تراس راه داشت و او برای رسیدن به کوچه طنابی را به پایه کولری که روی تراس بود بسته و سپس قصد داشته با استفاده از آن پایین برود که ناگهان سقوط کرد و جانش را از دست داد.

 


شکایت مادر متوفی در حالی بیان می‌شد که تحقیقات بازپرس پرونده نیز نشان می‌داد زمانی که دختر جوان به پایین سقوط کرده، خواستگارش در آنجا حضور داشته است. دوربین مداربسته ساختمان همسایه، لحظه‌ای را که متوفی با استفاده از طناب قصد فرار از خانه را داشت ضبط کرده بود اما هنوز مشخص نیست که طناب را خواستگار میانسال در اختیار دختر قرار داده بود یا اینکه خودش آن را تهیه کرده بود. از سوی دیگر خواستگار میانسال در تحقیقات گفت که او و متوفی قصد داشته‌اند باهم فرار کنند، چرا که خانواده دختر با ازدواج آنها مخالف بودند و به همین دلیل نقشه فرار کشیدند که این حادثه رخ داد. در این شرایط بازپرس صفری دستور تحقیقات ویژه در این پرونده را صادر کرده تا مشخص شود که خواستگار میانسال متوفی در سقوط مرگبار او نقش داشته یا اینکه اقدام متوفی به تنهایی باعث بروز این حادثه شده است.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.