2024/04/16
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۸ فروردين
مادر متهم به قتل دردناک کودک 2 ماهه معلول

مادر متهم به قتل دردناک کودک 2 ماهه معلول

قتل دردناک کودک 2 ماهه به دست مادرش با شکایت پدر روبه رو شد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -ادعای مردی درخصوص اینکه همسرش مدتی قبل فرزند 2ماهه‌شان را با یک پرتقال خفه کرده باعث شد بازپرس جنایی حکم جلب این زن را صادر کند.


به گزارش همشهری، چند روز قبل مردی به شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران رفت و ادعا کرد همسرش 2سال و نیم قبل فرزندشان را که 2ماه داشت با یک پرتقال خفه کرده است. این مرد به بازپرس محمدتقی شعبانی گفت: ما دختری 5ساله داشتیم که حدود 2سال و نیم قبل صاحب فرزند دیگری شدیم ‌اما دومین فرزندمان معلول بود.

 

با وجود معلولیت فرزندم، او را دوست داشتم و به‌دنبال درمانش بودم. این مرد ادامه داد: همسرم از به دنیا آمدن فرزند معلول‌مان ناراحت بود و رفتار خوبی با او نداشت تا اینکه یک روز او یک پرتقال برداشت و داخل دهان بچه گذاشت و از قصد او را خفه کرد. من و فرزند دیگرم شاهد این صحنه بودیم و فورا با اورژانس تماس گرفتیم اما وقتی آنها آمدند دیگر کار از کار گذشته بود و همه فکر کردند او به‌دلیل معلولیتی که داشته فوت شده است. این مرد در ادامه گفت: در این مدت سعی کردم برای حفظ آبرویم حرفی نزنم اما حالا عذاب وجدان اجازه نمی‌دهد ماجرای قتل فرزندم به‌دست همسرم را پنهان کنم و خواستار مجازات همسرم هستم. به‌دنبال این اظهارات تحقیقات در این‌باره آغاز شد. این مرد حتی دختر خردسالش که صحنه قتل را دیده بود به‌عنوان گواه معرفی کرد. دختر خردسال درباره حادثه گفت: من دیدم که مادرم پرتقال را داخل دهان برادر دو ماهه‌ام فرو کرد و او خفه شد. بعد هم مادرم من را تهدید کرد که نباید در این‌باره با کسی حرف بزنم و اگر این کار را بکنم همین بلا را هم بر سر خودم می‌آورد. شاهد دیگری که این مرد برای اثبات گفته‌هایش به دادسرا معرفی کرد حسابدارش بود.

 

این زن گفت: یک روز که پیش این زن و شوهر بودم آنها با هم دعوایشان شده و زن عصبانی بود. او درحالی‌که بر سر شوهرش فریاد می‌کشید گفت به جای بچه دوماهه‌مان باید تو را می‌کشتم. به‌دنبال این اظهارات بود که بازپرس پرونده حکم جلب متهم را صادر کرد اما وقتی او تحت بازجویی قرار گرفت همه حرف‌های شوهرش را انکار کرد. او گفت:‌من با شوهرم اختلاف دارم و مهریه 600سکه‌ای‌ام را به اجرا گذاشته‌ام و به همین دلیل او این حرف‌ها را می‌زند. فرزند ما به‌دلیل نقص مادرزادی فوت شد و گواهی فوتی که برای او صادر شده این موضوع را تأیید می‌کند. حسابدار شوهرم از اقوام اوست و از او جانبداری می‌کند. شوهرم دخترم را هم ترسانده و حرف‌های او هم به خاطر ترس از پدرش است. براساس این گزارش هم‌اکنون متهم در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.