2024/04/17
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۹ فروردين
قتل عام اعضای خانواده  و خودکشی به دلیل مشکلات اقتصادی و خانوادگی

قتل عام اعضای خانواده و خودکشی به دلیل مشکلات اقتصادی و خانوادگی

مردی اعضای خانواده اش را به خاطر مشکلات مالی و خانوادگی کشت و خودکشی کرد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -مردی بعد از قتل همسر و فرزندانش خودکشی کرد و جان سپرد. 

 

به نوشته روزنامه جام جم، سه شنبه هفته گذشته اهالی خیابان کوهرنگ شهر صدرا در تماس با پلیس از وقوع جنایتی هولناک در خانه ای در این محله خبر دادند.

 

 

کشف اجساد


پس از این تماس تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی راهی خانه مورد نظر شدند. تیم جنایی پس از ورود به خانه با جسد سه دختر در نزدیکی در ورودی خانه روبه رو شدند. آثار از درگیری روی بدن آنها وجود نداشت و به نظر می رسید مرگ آنها بر اثر مسمومیت بوده است.

 

در یکی از اتاق ها نیز جسد مادر خانواده در حالی که رگ دستش بریده شده بود، قرار داشت. در ادامه بررسی خانه پیکر پدر خانواده نیز در حالی که رگ دستش بریده شده بود، پیدا شد.

 

 

درگیری خانوادگی


ماموران در ادامه به تحقیق از همسایه ها پرداختند که آنها اعلام کردند، ساعتی قبل صدای درگیری این زوج میانسال را شنیدیم که بعد از فریادی ساکت شدند. به سکوت آنها مشکوک شده و راهی خانه شان شدیم. در را باز کرده و با جسد پنج عضو این خانواده روبه رو شدیم.

 

با تحقیقات مقدماتی اجساد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. با بررسی خانه نیز  قتل از سوی فردی خارج از خانه رد شد. آثار ورود به زور روی در وجود نداشت و از سوی دیگر وسیله ای از خانه سرقت نشده بود.

 

همچنین آثار درگیری روی بدن سه دختر خانواده دیده نمی شد. با تحقیق تیم جنایی مشخص شد، این زوج حدود ۲۲ سال قبل با هم ازدواج کرده و حاصل این ازدواج دختری ۲۱ ساله و دو دختر دوقلوی ااساله بود.

 

پدر خانواده از مدتی قبل دچار مشکل مالی شده و همین باعث اختلاف او با همسرش شده بود. از سوی دیگر او با صاحبخانه اش نیز بر سر کرایه و تمدید قرارداد به اختلاف رسیده و صاحبخانه اش حکم تخلیه خانه را گرفته بود.

 

این سرنخ ها احتمال قتل اعضای خانواده توسط پدر و خودکشی قاتل را مطرح کرد. این احتمال زمانی قوت گرفت که پزشکی قانونی اعلام کرد، سه دختر با شربت مسموم به قتل رسیده اند.

 

به نظر می رسد، پدر ابتدا سه دخترش را با سم مسموم کرده و کشته و بعد با همسرش درگیر شده و رگ دست او را بریده و سپس به زندگی اش پایان داده بود.

 

اجساد قربانیان این جنایت برای تدفین تحویل بستگانشان شد و تحقیقات پلیسی در این باره ادامه دارد.


 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.