2024/04/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳۰ فروردين
شخصیت شناسی افراد از روی بالش زیر سر

شخصیت شناسی افراد از روی بالش زیر سر

اگر می خواهید بالش زیر سرتان شخصیتتان را نشان دهد اینکارها را بکنید

جامعه پویا -وضعیت بالشتی که هنگام خوابیدن زیر سرتان قرار می‌دهید، می‌تواند خیلی چیزها درباره شخصیت شما بگوید
 بعضی از ما هر شب بالشت ‌مان را کنار می‌اندازیم و چیزی زیر سرمان قرار نمی‌دهیم. بعضی دیگر بالشت را زیر گردن به صورت فشرده می‌گذاریم و برخی دیگر بالشت را در بغل می‌گیریم. از همین تفاوت‌ها می‌توان اطلاعات و عادت‌های بسیاری را درباره زندگی شما فهمید، مثلا این که چه رویایی در سر دارید و ارتباط شما با اطرافیان‌تان به چه شکل است. محققان دانشگاه مریلند در پژوهشی که چند وقت قبل انجام دادند، به این نتیجه رسیدند که شکل بالشت‌ تان وقتی از خواب بیدار می‌شوید، می‌تواند خیلی چیزها درباره شما بگوید.

بیشتر بخوانید : شخصیت پارائوید یا شکاک چیست و چه علایمی دارد
 

 مدل اول| کسانی که بالشت ‌شان را فشرده می‌کنند


اگر بالشت ‌تان هر شب به صورت فشرده زیر سرتان قرار دارد مثل این که مثلا قرار است کسی آن را از زیر سرتان بکشد یعنی شما یک شخصیت هنری و آرام دارید. شما  دارای هزار و یک ایده هستید و نمی‌توانید برای امتحان کردن هر کدام از آن‌ها صبر کنید. دیگران ممکن است فکر کنند شما حواس‌تان جمع نیست اما باید بدانند که ذهن شما درگیر مسائل خودتان است.

شخصیت در خواب


   مدل دوم| کسانی که بالشت ‌شان را در آغوش می‌گیرند


افراد زیادی در زمان کودکی عادت داشتند هنگام خوابیدن، پتو یا عروسک‌ شان را در آغوش بگیرند و حالا این عادت تا بزرگ سالی همراه آن‌هاست و به‌ جای آن‌ها بالشت ‌شان را در آغوش می‌گیرند. اگر شما صبح ها در حالی بیدار می شوید که بالشت تان را در بغل گرفته اید
 این کار تفسیرهای متفاوتی دارد. مثلا این که در ‌ناخودآگاه‌تان به ‌دنبال آسایش بیشتر هستید. این مدل بیدار شدن نشان می‌دهد که شما شخصیتی مادرانه و حمایتگر دارید.

 


   مدل سوم| کسانی که بالشت را دور سرشان می‌پیچند


کسانی که بالشت را محکم دور سر خودشان می‌پیچند، احتمالا دارای یک کمبود در زندگی هستند. کسانی که با پیچیدن بالشت مثل یک پیله به دور سرشان احساس راحتی می‌کنند یعنی به وسیله این بالشت به شکل یک پیله مشکلات و کمبودهای خود را برطرف می‌کنند.

 


   مدل چهارم| کسانی که بالشت خود را روی زمین می‌اندازند


اگر شما هر شب بالشت را زیر سر خود می‌گذارید و هر روز صبح آن را روی زمین پیدا می‌کنید یعنی شما احساس تحقیر شدن در زندگی می‌کنید. ممکن است شما در طول روز قدرت داشته باشید اما در شب ذهن ناخودآگاه شما حقیقت را آشکار می‌کند.

 


   مدل پنجم| کسانی که بالشت را زیر گردن خود لوله می‌کنند


کسانی که بالشت را زیر گردن خود لوله می‌کنند درباره  همه چیز حس قدردانی خاصی دارند. این افراد بسیار منظم و تاثیرگذار هستند و به ریتم روزانه زندگی بسیار احترام می‌گذارند. این افراد در زندگی عادی خود و جزئیات آن شادی و لذت را پیدا می‌کنند. جزئیاتی ساده مثل بوی قهوه یا صدای ورق خوردن روزنامه باعث احساس خوب در این افراد می‌شود. این افراد معمولا دوست ندارند با اتفاق های پیش بینی نشده رو به رو شوند اما در صورت مواجهه همیشه کاری می‌کنند که باعث هرج ‌و ‌مرج نشود.

 


   مدل ششم| کسانی که بالشت خود را مثل ساندویچ می‌گیرند


منظور از گرفتن بالشت مثل ساندویچ، کسانی هستند که یک دست خود را زیر بالشت می‌گذارند و سر و دست دیگر خود را روی بالشت می‌گذارند. اگر شما این مدل می‌خوابید یعنی فردی همدل و دلسوز و اغلب دنبال کمک کردن به دیگران هستید. اگر شما در طول روز دایم به فکر حل کردن مشکل دیگران هستید احتمالا همیشه به این شکل می‌خوابید. البته ممکن است گاهی در مقابل دیگران احساس راحتی نکنید.
مترجم : فرنگیس یاقوتی| منبع: housebeautiful.co
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.