2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
مرد کلاهبردار با زن مالباخته ازدواج و دوباره از او کلاهبرداری کرد

مرد کلاهبردار با زن مالباخته ازدواج و دوباره از او کلاهبرداری کرد

مرد کلاهبردار زن مالباخته را فریب داد و با او ازدواج کرد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -بعد از 25 سال زندگی مشترک از همسرم طلاق گرفتم تا به آسایش برسم اما از چند ماه قبل گرفتار چرب زبانی های مردی شدم که از کلاهبرداران سایت دیوار بود و مرا تا مرز نابودی کشاند. به گونه ای که ...


به گزارش خراسان زن 46 ساله که مدعی بود یکی از کلاهبرداران سایت دیوار که با شگرد آگهی های ارزان قیمت و گرفتن بیعانه فروش کالا، روزگارش را سیاه کرده است درباره سرگذشت تلخ خود به کارشناس اجتماعی کلانتری میرزا کوچک خان مشهد گفت: در یک خانواده پدر سالار 10 نفره به دنیا آمدم اما هیچ گاه پدرم به من محبت نمی کرد و دست نوازش بر سرم نمی کشید. او حتی یک بار هم مرا نبوسید یا در آغوشش نگرفت به همین دلیل وقتی در 20 سالگی جعفر به خواستگاری ام آمد خیلی زود به او دل بستم و عاشقش شدم چرا که احساس می کردم در کنار او خوشبخت می شوم و طعم مهر و محبت را می چشم اما بعد از آغاز زندگی مشترک و در حالی که صاحب دو فرزند شده بودم رفتارهای همسرم تغییر کرد او راننده خودروهای سنگین بود و بیشتر شب ها را در جاده سپری می کرد. وقتی به خانه بازمی گشت به بهانه های مختلف کتکم می زد و مانند یک کنیز با من رفتار می کرد. مدتی بعد فهمیدم او با زنان غریبه نیز ارتباط دارد و بیشتر درآمدش را برای آن ها هزینه می کند با آن که بیش از اندازه سیگار می کشید اما معتاد نبود با این حال حاصل دسترنج مرا نیز صرف زنان غریبه می کرد و هیچ توجهی به من نداشت به همین دلیل یک سال قبل و بعد از 25 سال زندگی مشترک از او طلاق گرفتم. جعفر هم بدون آن که خم به ابرو بیاورد به دنبال زندگی خودش رفت حالا که تنها شده بودم به دنبال یک منزل اجاره ای وارد سایت دیوار شدم. منزلی با اجاره بسیار اندک آگهی شده بود. از ترس این که خانه را از دست ندهم به پیشنهاد آگهی دهنده، مبالغی را به عنوان بیعانه به حساب فرج ریختم، اما بعد از آن همه تماس هایم بی پاسخ ماند فهمیدم به دام کلاهبرداران سایت دیوار افتاده ام به همین دلیل پیام هایی از مشکلات و بدبختی هایم برایش فرستادم تا احساساتش تحریک شود و پولم را بازگرداند. بعد از آن پیام ها روزی فرج با من تماس گرفت و با چرب زبانی مدعی شد قصد کمک به مرا دارد و پولم را پس می دهد او نشانی منزلم را گرفت و روز بعد از کرمانشاه به مشهد آمد. 

کلاهبرداری از همسر

زمانی که در منزلم مشغول گفت وگو بودیم ناگهان سه مرد لباس شخصی با  دستبندهای پلیس وارد خانه ام شدند و فرج را با خود به کرمانشاه بردند. چند روز بعد او از زندان با من تماس گرفت و با بیان این که قصد ازدواج با مرا داشته است التماس کرد تا او را از زندان نجات بدهم. تازه فهمیدم که او با همین شیوه از افراد زیادی کلاهبرداری کرده است خلاصه از سر دلسوزی و برای آن که به پولم برسم، سراغ افراد مختلف رفتم و با قرض گرفتن مبالغ زیادی پول و سفته های ضمانت موفق شدم او را از زندان آزاد کنم بعد از این ماجرا فرج به مشهد آمد و مرا متقاعد کرد تا به مدت یک سال به عقد موقت او در بیایم. او همچنین قول داد که دیگر به دنبال خلاف نرود و کمک کند تا بدهی ها را بپردازد ولی چند روز بعد متوجه مکالمه های تلفنی مشکوک او شدم طوری که مدام به طور پنهانی و با افراد ناشناس صحبت می کرد.یک روز که من خواب بودم و فرج هم مشغول استحمام بود زنگ تلفنش به صدا درآمد. از روی کنجکاوی پاسخ دادم زن جوانی برای یک آگهی در سایت دیوار زنگ زده بود.
 در همین حال متوجه شدم فرج به کلاهبرداری هایش ادامه می دهد این ماجرا  به درگیری بین ما انجامید. به طوری که دیگر به شدت مرا کنترل می کرد و کتکم می زد. یک روز در غیاب او با یکی از دوستانم که وکیل بود قرار گذاشتم تا از او مشورت بگیرم اما نمی دانستم که فرج نرم افزار ضبط صدا را روی گوشی من نصب کرده است هنگامی که به خانه بازگشتم او در حالی که صدایم را پخش می کرد به طرز وحشیانه ای کتکم زد و مرا تهدید به قتل کرد. از آن روز به بعد مرا آزار می داد و فیلم و عکس های زننده ای تهیه می کرد. حالا  دیگر برای آبرو و حیثیتم التماس می کردم مرا رها کند و اجازه دهد به دنبال سرنوشت خودم بروم ولی گوش او بدهکار التماس های من نبود. بالاخره یک شب از خانه فرار کردم و از منزل همسایه با برادرانم تماس گرفتم و به ناچار همه ماجرا را برای آن ها بازگو کردم. وقتی برادرانم به آن جا آمدند فرج با چرب زبانی آن ها را به خانه برد و از عشق و علاقه اش به من سخن گفت. برادرانم نیز فریب او را خوردند و تاکید کردند که باید با این مرد مهربان زندگی کنم. به همین دلیل دوباره در دام فرج افتادم و ملتمسانه خواستم تا مرا رها کند. بالاخره یک روز او همه لوازم زندگی مرا بار کامیون کرد و با خودش برد و مرا با همه پول هایی که برای آزادی او قرض کرده بودم و سفته های ضمانت در حالی تنها گذاشت که حتی مبلغ کلاهبرداری از مرا نیز نپرداخت و ...گزارش خراسان حاکی است با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ علی عبدی (رئیس کلانتری میرزا کوچک خان) تلاش پلیس با توجه به ادعاهای این زن برای ردیابی و دستگیری متهم به کلاهبرداری از طریق آگهی های سایت دیوار آغاز شد.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.