2024/04/16
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۸ فروردين
مرد معتاد خانواده اش را قتل عامل و خودکشی کرد

مرد معتاد خانواده اش را قتل عامل و خودکشی کرد

مرد معتاد بعد از قتل عام خانوادگی خودکشی کرد

جامعه پویا -مرد معتاد پس از قتل همسر، پدر و مادرزنش در حالی که برادرش و دختر 6 ساله خود را نیز مجروح کرده بود با شلیک به سرش خودکشی کرد.


سرهنگ جهانگیر کریمی، معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در تشریح این ماجرا گفت: عصر یکشنبه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع و درگیری خانوادگی در شهر گرگاب از توابع شهرستان شاهین‌شهر، بلافاصله واحد گشت انتظامی این فرماندهی در محل حضور یافته و مشاهده کردند که فردی حدوداً ۴۰ ساله به محل کار برادرش رفته و با یک قبضه کلت کمری به او شلیک کرده و سپس از محل متواری شده است. مأموران برای دستگیری متهم به خانه وی رفتند، اما مشخص شد او با شلیک یک تیر به سرش اقدام به خودکشی کرده است. معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در زمان تیراندازی یکی از تیرها کمانه کرده و به پای دختر ۶ ساله‌اش برخورد و باعث مجروح شدن وی شده بود، گفت: برادر و دختر متهم در بیمارستان بستری شدند و تحت مداوا قرار گرفتند اما متهم جان باخت.


سرهنگ کریمی، علت بروز این حادثه را اختلاف شدید متهم با اعضای خانواده‌اش عنوان کرد و افزود: در تحقیقات اولیه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد متهم روز قبل از حادثه نیز سراغ همسرش و خانواده او رفته و در اقدامی جنون‌آمیز همسرش را همراه پدر و مادر وی به قتل رسانده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در این خصوص کماکان ادامه دارد و کارآگاهان در حال بررسی دقیق‌تر این پرونده هستند، گفت: فرد ضارب به موادمخدر اعتیاد داشته است. اعتیاد بلایی خانمان‌سوز است که رد پای آن در بیشتر جرایم و ازجمله قتل‌های ناشی از اختلافات خانوادگی به‌وضوح دیده می‌شود.


به گزارش فرماندهی انتظامی استان اصفهان، سرهنگ کریمی با بیان اینکه افراد معتاد در صورت بروز عصبانیت و درگیری‌های ناشی از اختلافات قادر به کنترل خود نیستند و دسترسی آنها به سلاح‌های سرد و گرم بسیار خطرناک است، گفت: از شهروندان می‌خواهیم در صورت اطلاع از هرگونه خرید و فروش یا نگهداری غیرمجاز سلاح توسط افراد، موضوع را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با اینگونه افراد برخورد قانونی صورت گیرد و دیگر شاهد تکرار اینگونه حوادث تلخ نباشیم.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.