2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
تجاوز خواستگار خشن به دختر دانشجو

تجاوز خواستگار خشن به دختر دانشجو

دختری که مدعی است از طرف خواستگار خشن موردتجاوز قرار گرفته است درخواست دادخواهی کرد

جامعه پویا - حکم حبس، شلاق و دیه پسر جوانی که متهم به آزار و اذیت یک دختر است با اعتراض شاکی در دیوان عالی کشور نقض و متهم بار دیگر در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه خواهد شد.


به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از مهر سال گذشته با شکایت دختر دانشجویی به نام نسترن آغاز شد. وی در توضیح ماجرا به مأموران گفت: مدتی قبل با پسر جوانی در خیابان آشنا شدم. او مدعی بود که قصد ازدواج با من را دارد پس از اینکه شماره تماس مرا گرفت چند روز بعد با هم در یکی از خیابان‌های شرق تهران قرار ملاقات گذاشتیم اما وقتی سوار خودروی او شدم به سمت ورامین رفت و بعد هم با تهدید چاقو من را مورد آزار و اذیت قرار داد و از من فیلم سیاه تهیه کرد. پس از آن هم من را مورد ضرب و شتم قرار داد و تأکید کرد که اگر راجع به این موضوع با کسی حرفی بزنم فیلمم را منتشر می‌کند.


پس از اظهارات شاکی، مأموران پلیس شناسایی پسر جوان را در دستور کار قرار دادند و در نهایت وی را شناسایی و دستگیر کردند. پسر جوان پس از دستگیری با رد اتهامش عنوان کرد که به هیچ عنوان این دختر را مورد آزار قرار نداده و او به دروغ چنین ادعایی را مطرح کرده است.با این حال فیلم سیاه از موبایل متهم کشف شد و پرونده پس از تکمیل تحقیقات به شعبه سیزدهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده و وی محاکمه شد.
در جلسه دادگاه شاکی با تکرار اظهاراتش خواستار اشد مجازات برای متهم شد و گفت: او با وعده ازدواج مرا فریب و بعد هم مورد آزار و اذیت قرار داد. در آن لحظه فقط گریه و التماس می‌کردم اما او هیچ توجهی به من نداشت و تنها به فکر مقاصد شوم خودش بود.


پس از آن متهم به جایگاه رفت و گفت: من دروغ نگفته بودم و می‌خواستم با او ازدواج کنم اما بعد از آشنایی‌مان متوجه شدم که یکی از بستگانش به او آزار رسانده و دیگر تمایلی به ادامه ارتباط با او نداشتم. به همین خاطر از او خواستم تا از هم جدا شویم ولی خودش خواست که ارتباط داشته باشیم.در ادامه قاضی از او پرسید که چرا از او فیلم گرفتی؟


متهم جواب داد: فیلم گرفته بودم تا اگر با جدایی‌مان موافقت نکرد و دست از سرم بر نداشت بتوانم با آن فیلم او را از ادامه رابطه منصرف کنم.
در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و متهم را به 100 ضربه شلاق، 2 سال تبعید و پرداخت دیه و جزای نقدی محکوم کردند که این حکم با اعتراض دختر جوان، به دیوان عالی کشور رفت و قضات شعبه 51 دیوان پس از بررسی پرونده، حکم را نقض و خواستار رسیدگی دوباره پرونده شدند.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.