2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
زن حسود از جاری اش زورگیری کرد

زن حسود از جاری اش زورگیری کرد

زن حسود برای اینکه حالش خوب شود از جاری اش زورگیری کرد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -از همان روزهای آغازین زندگی مشترکم حسادت عجیبی به جاری ام پیدا کرده بودم و هر رفتار او را تحقیرآمیز می دانستم تا جایی که حتی از دیدن او زجر می کشیدم به همین دلیل ...
به گزارش روزنامه خراسان، این ها بخشی از اظهارات زن 27 ساله ای است که برای انتقام از جاری اش زورگیر اجیر کرده بود. او پس از پاسخ به سوالات تخصصی افسر پلیس آگاهی درباره سرگذشت خود نیز گفت: 5 سال قبل در حالی با فریدون ازدواج کردم که حدود 6 ماه از آشنایی خیابانی ما می گذشت.


اگرچه او را هنگام سیگار کشیدن دیده بودم و می دانستم جوانی سیگاری است اما هیچ گاه تصور نمی کردم کسی که به او دل باخته ام معتاد باشد.
خلاصه طولی نکشید که با همه مخالفت ها و جار و جنجال ها پای سفره عقد نشستم چرا که درگیر یک ماجرای عاطفی شده بودم و احساس می کردم در کنار فریدون خوشبخت خواهم شد اما همه این ها خیال پردازی هایی بود که در افکارم با آن ها دست به گریبان بودم. وقتی قدم به خانه بخت گذاشتم تازه فهمیدم که فریدون به مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارد و جوانی بیکار است که نمی تواند هزینه های اعتیاد خودش را هم تامین کند. این گونه بود که اختلافات من و او آغاز شد، این درحالی بود که برادر بزرگ تر فریدون زندگی مرفه ای داشت و همسرش در ناز و نعمت زندگی می کرد. او لباس های زیبا می پوشید و انواع مختلف زیورآلات را بر سر و گردن می آویخت. «فربد» جوانی تحصیل کرده و مدیر یک شرکت خصوصی بود که درآمد خوبی داشت اما من با فروش طلاهایی زندگی می کردم که در جشن عروسی هدیه گرفته بودم.


 حالا دیگر از نگاه ها و حتی شیوه راه رفتن جاری ام نیز متنفر بودم به طوری که در برابر او احساس حقارت می کردم، از برق طلاهایش رنج می کشیدم و به  دست پختش نیز حسادت می کردم تا این که 3 سال قبل با یک بهانه واهی با او به مشاجره پرداختم و بعد هم با یکدیگر قهر کردیم. دیگر هیچ وقت نام جاری ام را بر زبان نمی راندم و به خانه اش هم رفت و آمد نمی کردم از سوی دیگر نیز درگیری های من و فریدون شدت گرفته بود چرا که نمی توانستم با این شرایط به زندگی مشترک ادامه بدهم. بالاخره تصمیم خودم را گرفتم و از حدود یک سال قبل از همسرم جدا شدم .مدتی بعد به عقد موقت جوان 25 ساله ای درآمدم که به صورت مجردی زندگی می کرد اما هیچ گاه نمی توانستم سعادت و خوشبختی های جاری سابقم را از خاطر ببرم ،این بود که روزی نقشه انتقام از او را کشیدم و موضوع را با همسرم در میان گذاشتم.

 

اسد هم وقتی اصرار مرا برای عقده گشایی از جاری ام دید بلافاصله گوشی تلفن را برداشت و با یکی از دوستان خلافکارش تماس گرفت. اسد به آن جوان شرور گفت: قصد دارد طلاهای دوست دخترش را سرقت کند به همین دلیل بهمن وارد ماجرا شد و با 2 نفر دیگر از دوستانش نقشه مرا بررسی کردند .طبق نقشه قرار بود او همه طلاها را برای خودش بردارد و تنها گردنبند مرا بازگرداند. خلاصه بعد از گذشت 3 سال گوشی تلفن را برداشتم و با عذرخواهی از جاری سابقم به او گفتم قصد دارم به دیدارش بروم و از رفتارهای گذشته ام عذرخواهی کنم. او هم با خوشحالی پذیرفت و من ساعتی بعد با استقبال گرم او وارد منزلش شدم. دقایقی بعد وقتی فربد از منزل بیرون رفت من به طور پنهانی پیامکی را برای همسرم فرستادم که به همراه دوستانش در کنار مجتمع مسکونی داخل خودرو نشسته بودند سپس به آرامی در واحد آپارتمانی را بازگذاشتم در این هنگام بود که بهمن به همراه هم دستانش در حالی که نقاب به چهره داشتند با چاقو و قمه به خانه هجوم آوردند و دست و پاهای من و مهتاب را بستند. آن ها حتی 2 کودک جاری ام را نیز در اتاق زندانی کردند و سپس همه طلاهای او و گردنبند مرا ربودند.


با فرار دزدان، مهتاب وحشت زده فرزندانش را به آغوش کشید و سپس با پلیس تماس گرفت. طولی نکشید که کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی به خانه مهتاب آمدند و با طرح چند سوال درباره حضور من در منزل مهتاب مرا به پلیس آگاهی انتقال دادند. آن جا بود که فهمیدم کارآگاهان به بازبودن در واحد آپارتمانی و حضور ناگهانی من برای آشتی با جاری ام مشکوک شده اند .دقایقی بعد نیز ماجرای آخرین پیامک من به همسرم لو رفت و من مجبور شدم قصه زورگیری به خاطر عقده گشایی را بازگو کنم. ساعتی بعد نیز کارآگاهان اسد و بهمن را دستگیر کردند و این گونه خودم را در مخمصه وحشتناکی انداختم که آینده ام نیز تباه شد و ...
ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.