2024/03/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ اسفند
حسین گنجی

حسین گنجی" روزنامه نگار باسابقه معاون تبلیغات و انتشارات مرکز ارتباطات شهرداری تهران شد

گفتنی است حسین گنجی، از روزنامه نگاران خوش نام و باسابقه‌ی است که پیش از این "معاون مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران" ، "رئیس روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران" و "مشاور و مسئول روابط عمومی معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان" نیز بوده است.

جامعه پویا-"غلامحسین محمدی"، مشاور شهردار و رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در حکمی "حسین گنجی" را به معاونت تبلیغات و انتشارات این مرکز منصوب کرد.

 

در حکم «غلامحسین محمدی» خطاب به «حسین گنجی» آمده است:

《از جنابعالی انتظار می‌رود ضمن سامان‌دهی به فعالیت‌های تبلیغاتی و انتشاراتی معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌ها، با بهره گیری از ابزار و روش های نوین تبلیغاتی و محصولات متنوع انتشاراتی، خدمات شهرداری تهران را با محوریت شعار 《تهران، شهری برای همه》 منعکس و در راستای ارتقای آگاهی‌های شهروندان پیرامون مفاهیم ، حقوق و تکالیف شهروندی از طریق تبلیغات کوشا باشید.》

گفتنی است حسین گنجی، از روزنامه نگاران خوش نام و باسابقه‌ی است که پیش از این "معاون مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران" ، "رئیس روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران" و   "مشاور و مسئول روابط عمومی معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان" نیز بوده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.