2024/05/22
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲ خرداد
بیوگرافی کامل آرش آصفی بازیگر  نقش داوود خان در سریال خانه امن

بیوگرافی کامل آرش آصفی بازیگر نقش داوود خان در سریال خانه امن

آرش آصفی بازیگر کارکشته ای است که گزیده کار بودنش باعث شده تا نقش های ماندگاری بازی کند. بیوگرافی کامل او را اینجا بخوانید.

جامعه پویا - آرش آصفی هنرمند و بازیگر متولد سال 1357 است . او بازیگری را با سریال وقایع نگاری یک جنایت آغاز کرد. 
آرش آصفی سال 80 فعالیت خود را آغاز کرد و حضور درخشانش در این سریال فرصت های بهتری را برای او درست کرد. 


آرش آصفی  متولد شهرستان ساوه است. او بازی در سریال‌های مدینه و روزهای به یادماندنی را درکارنامه دارد.
مهمترین کار آرش آصفی فیلم رستاخیز ساخته احمدرضا درویش است که برای آقای آصفی حواشی نیز در پی داشت. آرش آصفی بعد از این فیلم به شدت کم کار شد و همه پیشنهادات کاری اش را رد می کرد. تا اینکه بالاخره با یک حضور درخشان در سریال امنیتی – جاسوسی خانه امن دوباره به تلویزیون برگشت. 

 

آرش آصفی


آرش آصفی درباره علت کم کار شدنش می گوید: با توجه به اینکه در فیلم «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش مدام در بیابان مشغول کار بودیم و با اسب و شمشیر سروکار داشتیم، ترجیح دادم بعد از آن مدتی استراحت کنم.
البته در این میان بازی در آثاری پیشنهاد می شد که یا من نمی پذیرفتم و یا به توافق نمی رسیدیم. 
هرچند خودش اشاره می کند مسایلی که برای فیلم رستاخیز به وجود آمد در کم کار بودن او تاثیر زیادی داشته است. او می گوید: اتفاقاتی که برای فیلم «رستاخیز» افتاد بی تاثیر در کم کاری من نبود.


زیرا ما به خاطر این فیلم چندین سال گرفتار شدیم اما در نهایت این فیلم به بن بست خورد. با این شرایط انگیزه های آدم کور می شود و چشم انداز مثبتی نیز به آینده ندارد،
این باعث می شود که فرد کمتر ریسک کند. می خواهم بگویم تمام این عوامل دست به دست هم داد تا من از فضای سینما و تلویزیون دور باشم، البته خستگی کار را هم کتمان نمی کنم.

 

 

آرش آصفی در سریال خانه امن
زندگی در طبیعت


کم کاری آرش آصفی برای او یک ارمغان داشت او برای مدتی در مزرعه زندگی کرد. او بعد از اینکه برای مدتی از دنیای بازیگری فاصله گرفت به بوئین زهرا قزوین رفت و مزرعه داری می کرد تا اینکه پیشنهاداتی به او از طرف تیم سریال خانه امن شد و او تصمیم گرفت دوباره در نقشی مهم  به بازیگری برگردد. 
هیکل ورزیده و چهره خاص و خوشتیپی آرش آصفی در موفقیت او تاثیر داشته است. چهره کاملا شرقی آرش آصفی یکی از دلایلی بود که برای فیلم های تاریخی انتخاب می شد. هرچند در سریال خانه امن با گریم کمی از این چهره فاصله گرفته است. او در سریال خانه امن نقش  داوودخان را بازی می کند که بعد از گرفتار شدن ثمین هدایت وارد داستان می شود و سعی می کند امکان ثمین هدایت را حفظ کند. نقش ثمین هدایت را سیما تیرانداز بازی می کند. 
از زندگی شخصی آرش آصفی اطلاعاتی در دست نیست. او در فضای مجازی حضور ندارد و بسیار بازیگر کم حاشیه ای است. 

آرش آصفی در رستاخیز


فیلم شناسی آرش آصفی


مدینه (سریال تلویزیونی (۱۳۹۳)
رستاخیز(۱۳۹۲)
مواجهه(۱۳۸۳)
وقایع نگاری یک جنایت از پیش اعلام شده (سریال تلویزیونی)(۱۳۸۰)
گیتی همسر علیرضا
وقتی پروانه شدم
امکان مینا
سریال خانه امن  1399

 

دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/08/09
قشنگ بازی میکنیددرسریالهاآقای آرش آصفی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.