2024/07/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۴ تير
قتل زن عمو با انگیزه ای نامعلوم

قتل زن عمو با انگیزه ای نامعلوم

زن جوان با وارد کردن ضرباتی زن عمویش را کشت اما هنوز انگیزه خود از اینکار را فاش نکرده است

جامعه پویا -

زن جوان به قتل همسر عمویش اعتراف کرد
پیگیری ماجرای زعفران های خون آلود راز جنایتی هولناک را در مشهد فاش کرد. به گزارش خراسان، ظهر یک شنبه گذشته، وقتی زن جوان از سر کار به منزل مادرش بازگشت ناگهان با صحنه دلخراشی روبه رو شد که برای لحظاتی توان تصمیم گیری نداشت. 
پیکر خون آلود مادرش در حالی کف اتاق پذیرایی به صورت طاق باز افتاده بود که خون های زیادی نیز روی فرش و گلبرگ های زعفران به چشم می خورد! «ز» که حیرت زده و ناباورانه به این صحنه هولناک می نگریست، وحشت زده به طرف مادرش دوید اما او هیچ حرکتی نداشت. 

زن جوان بی درنگ با اورژانس 115 تماس گرفت و بدین ترتیب دقایقی بعد امدادگران اورژانس پیکر غرق در خون زن 50 ساله را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال دادند اما او بر اثر شکستگی جمجمه جان خود را از دست داده بود. گزارش خراسان حاکی است، این گونه بود که ماجرای قتل  زن میان سال در بی سیم های پلیس پیچید و نیروهای کلانتری میرزاکوچک خان مشهد با هدایت سرهنگ باقی زاده حکاک (رئیس کلانتری) عازم بولوار ابوریحان شدند. آنان پس از تایید درستی خبر و با حفظ صحنه حادثه، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی احمدی نژاد در مرکز درمانی و منزل محل وقوع جنایت تحقیقات در این باره آغاز شد. بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که النگوها و گوشواره زن 50 ساله که حبیبه نام داشت به سرقت رفته است. 

پیگیری این سرنخ در حالی به راز زعفران های خون آلود می رسید که دختر مقتول ادعا کرد دختر عمویش برای پاک کردن گل های زعفران در منزل آن ها حضور داشته است! قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با شنیدن این اظهارات، بی درنگ دستور بازداشت «ف-ب» را صادر کرد و بدین ترتیب گروهی از ماموران کلانتری میرزاکوچک خان دقایقی بعد زن 30 ساله را دستگیر کردند اما او به کلی نقش خود در ماجرای قتل زن عمویش را انکار کرد و مدعی شد که صبح به همراه فرزندانش از خانه زن عمویش خارج شده است. بنابراین گزارش، متهم به قتل در حالی با دستور قاضی ویژه قتل عمد و برای انجام بازجویی های تخصصی در اختیار کارآگاهان ورزیده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت که چند النگوی قیچی شده مقتول نیز در بازرسی بدنی از وی کشف شد. این زن 30 ساله که با راهنمایی های مقام قضایی، در دایره قتل عمد آگاهی و زیر نظر سرهنگ علی بهرامزاده (رئیس اداره جنایی) بازجویی می شد ، با دیدن اسناد و مدارک انکارناپذیر، به ناچار لب به اعتراف گشود و راز این جنایت هولناک را فاش کرد اما در عین حال مدعی شد طلاها را برای فریب پلیس قیچی و سرقت کرده است تا چنین تصور شود که سارقان برای به دست آوردن طلاهای حبیبه او را به قتل رسانده اند. «ف-ب» در بخشی از اعترافات خود گفت: شب قبل و با تماس تلفنی زن عمویم برای پاک کردن گل های زعفران به منزل او رفتم چون زن عمویم به تنهایی زندگی می کرد. 

اما صبح زمانی که قصد داشتم از خانه خارج شوم به خاطر یک کینه قدیمی او دستم را گرفت و با من به مشاجره پرداخت. من هم آجری را که کنار در اتاق بود ، برداشتم و ضرباتی به سرش کوبیدم و بعد هم با گذاشتن آجر و طلاها در کیفم، به همراه فرزندانم و فرزندان دختر عمویم در حالی از خانه خارج شدم که دختر عمویم صبح به محل کارش در یک فروشگاه پوشاک رفته بود! وقتی احساس نگرانی به من دست داد و عذاب وجدان گرفتم دوباره به منزل زن عمویم در بولوار ابوریحان بازگشتم ولی ماموران را دیدم که آن جا حضور داشتند به همین خاطر فهمیدم که او را کشته ام و از آن جا گریختم. گزارش خراسان حاکی است، بررسی های بیشتر برای افشای ابعاد دیگری از این ماجرا و همچنین ادعاهای متهم به قتل، از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی همچنان ادامه دارد.
 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.