2022/12/06
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
بیوگرافی کامل  فریبا طالبی و امیرحسین صدهزاره ای بازیگران سریال دخترم نرگس

بیوگرافی کامل فریبا طالبی و امیرحسین صدهزاره ای بازیگران سریال دخترم نرگس

فریبا طالبی و همسرش امیرحسین صدهزاره ای دو طراح لباسی هستند که بازیگری هم می کنند. البته فریبا نادری ابتدا بازیگری را آغاز کرد . برای آشنایی با بیوگرافی کامل فریبا طالبی و امیرحسین صدهزاره ای این مطلب را بخوانید

جامعه پویا-فریبا طالبی بازیگر و طراح لباس متولد سال 1364 است.او نه تنها هنرپیشه بلکه یک طراح لباس بسیار موفق است. 

هرچنداو بسیار جوان است اما سابقه کاری زیادی دارد و بعد از ازدواجش در سال 96 به دلیل کارهای مشترکی که با همسرش داشت به شهرت زیادی رسید.

 فریبا طالبی در شهریورماه سال 96 با امیرحسین صدهزاری بازیگر و طراح لباس ازدواج کرد. انها که هر دو مانکن نیز هستند یک برند لباس ثبت کرده و در این زمینه فعالیت خود را آغاز کردند.

 

فریبا طالبی در مشهد به دنیا امده است و به گفته همکارانش یکی از خوش اخلاق ترین هنرمندان سینما و تلویزیون است.

فریبا طالبی و امیرحسین صد هزاره ای

 

فریبا طالبی به تناسب اندامش بسیار توجه می کند و یکی از مهمترین چالش های زندگی اش زمانی بود که برای کنکور درس می خواند او در این مدت 25 کیلو اضافه وزن آورد و البته این اضافه وزن چندان دوام نداشت و او خیلی سریع وزنش را دوباره کم کرد.

فریبا طالبی با اجرا وارد تلویزیون ایران شد و بعد پله های ترقی را طی کرد و خیلی سریع به یک هنرپیشه موفق تبدیل شد.

 

 

فریبا طالبی در آثاری چون فاصله‌ ها – پله آخر  –  راه بهشت  -رویای کاظم – اینک بهشت – کیمیا – ستایش 2 و 3 و پادری فعالیت کرد. او همچنین یکی از بازیگران سریال دخترم نرگس است و با همسرش در این سریال بازی کرده است.

امیرحسین صد هزاره ای همسر فریبا طالبی است. هرچند او بازیگری هم می کند اما کار اصلی او طراحی لباس است و مشتریان هنرمند زیادی دارد.

او می گوید: طراحی کار اصلی من است و با همسرم فریبا طالبی هم در همین شغل آشنا شدم.

 

بیوگرافی فریبا طالبی و امیرحسین صد هزاره ای

بیوگرافی امیرحسین صد هزاره ای 

 

جالب است بدانید که فریبا طالبی برای ازدواج با امیرحسین صدهزاره ای پیش قدم شد و به او پیشنهاد ازدواج داد.

آنها سر یک پروژه با هم اشنا شده و ازدواج کردند.

دخترم نرگس از اولین کارهای امیرحسین صدهزاره ای است.

 

امیر حسین در فیلم های زیادی طراح لباس بوده است و در یکی از سریالها هم با فریبا نادری آشنا شده است و آنها برند خود در لباس را تاسیس کردند.

او تحصیلات خود را در رشته طراحی به پایان رساند و با طراحی های خاصی که در زمینه لباس دارد توانسته توجه بسیاری از صاحب نظران را به خود جلب کند.

 

فریبا طالبی و همسرش

امیرحسین صدهزاره ای متولد سال 62 است. او به گفته همکارانش در سریال دخترم نرگس بسیار ساکت و آرام است و برعکس همسرش که خانمی پرشور است، قبل از اینکه از او سوال شود اصلا صحبت نمی کند.

او در سریال دخترم نرگس حضور جدی داشته است و می توان گفت تا کنون جدی ترین حضور او در مقابل دوربین بوده است.

 

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.