2024/06/15
۱۴۰۳ شنبه ۲۶ خرداد
دلنوشته ناراحت کننده بابک جهانبخش  قبل ازجراحی

دلنوشته ناراحت کننده بابک جهانبخش قبل ازجراحی

جامعه پویا -بابک جهانبخش خواننده پاک کشورمان که این روزها روی تخت بیمارستان است  با طرفدارانش صحبت کرده و دلنوشته ای منتشر کرده است. 
او در این نوشته  گفته حالا فهمیده عشق و معرفت زنده است. 

سلام
 
حقیقتش خوابیده بر تخت بیمارستان چشمام رو هم گذاشتم که برای عمل جراحی فردا آماده شم، ولی قبلش دلم می‌خواست کمی درد و دل کنم!اتفاقی که برای من طی این‌روزها پیش اومد این مهمان ناخوانده برای من و خانواده ام بسیار شوک بزرگی بود! ابتدا سخت بود برام پذیرشش که چجوری می شه آخه منی که ۱۰ روز پیش داشتم تو باشگاه ورزش میک ردم یهو اینجور از پا در بیام!
 

 
اما کم کم باهاش کنار اومدم و سعی کردم به عنوان یک نقطه مثبت در زندگیم در نظر بگیرمش و ازش درس بگیرم! هر چند که پذیرش این موضوع در این سن اونم بدون انتظار قبلی هنوزم یه خورده سخته! آگاهم که برای خیلی از آدم‌ها قطعا دور از جونتون زودتر از بنده پیش اومده و حتی سخت‌تر از این‌ها رو هم متاسفانه خیلی‌ها قبل از من گذروندن و تجربه کردن و کشیدن و قسمتی از زندگیست و چیز خیلی عجیبی ام نیست!
 
پس قصدم از زدن این حرفا اصلا بزرگ نمایی این جریان نیست و اینجور عکس‌ها و ژست‌ها رو هم حقیقتش نمیپسندم! ولی امشب دوست داشتم یه کمی حس و حال عجیب خودم رو باهاتون به اشتراک بذارم بی شک این عکس برای من ثبت یکی از مهمترین و حساسترین لحظات زندگیمه و مفهوم خاص و دیگری برام به همراه خودش داره ...

بابک جهانبخش و همسرش
 
تصویری از خود فعلی و الانم و عکس بعدی که طی روزهای آتی حتما اگه عمری باقی باشه آپ می‌کنم تصویری از یک منه تازه! این حس هر چند مبهم، ولی برای من شبیه یک زندگی جدیده! امیدوارم این من جدید آدم بهتری باشه کمتر سخت بگیره و بیشتر خودش رو دوست داشته باشه و به وجود خودش بیشتر اهمیت بده چیزی که زیاد بلد نبودم!
 
در آخر سرتون رو درد نیارم فهمیدم عشق و معرفت هنوز زنده ست ...از دیدن تمام محبت‌هاتون تمام نگرانی‌هاتون بابت مهر و محبتی که این سال‌ها این روزها بی دریغ بهم داشتید بی نهایت و بیکران ممنونم و دست بوس تک تک عزیزان و رفقایی هستم که هرگز تنهام نذاشتن و همه جوره دلسوزانه کنارم بودند و انرژی‌های بی نظیر و دعاهای خیرشون رو نصیبم کردند.
 
آنقدر پیام زیبا و با احساس از همکارانم از دوستانم و از شما هواداران جان دریافت کردم که باور کنید باکس پیام‌هام هنگ کرد. هنکتش درست اینجاست که همه این‌ها یادم آورد زندگی با همه تلخی‌هاش هنوزم خیلی می تونه زیبا باشه! با همه وجود دوستتون دارم و با امیدتر و با انگیزه‌تر از همیشه آماده می شم برای یک بابک بهتر انرژی‌های خوبتون رو حس می‌کنم و به زودی باز کنارتونم»

 

 


 

 

دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/11/26
سلام اقای جهانبخش خیلی اهنگهای باحالی دارید عاشق اهنگهاتونم دوستون دارم ان شاالله همیشه سالم وسلامت باشید سایه تون روی سر پسرگلتو وهمسر محترم تون باشه ‌‌‌‌.‌

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.