2023/03/28
۱۴۰۲ سه شنبه ۸ فروردين
حامد زمانی در بیمارستان بستری شد؟

حامد زمانی در بیمارستان بستری شد؟

عکسی از حامد زمانی منتشر شده که او را روی تخت بیمارستان نشان می دهد. جزئیات را اینجا ببینید

جامعه پویا - اخبار منتشر شده از حامد زمانی که ترانه هایش توانسته بود طرفداران زیادی جمع کند، نشان می دهد او در بیمارستان بستری شده است. 
باشگاه خبرنگاران جوان این خبر را منتشر کرده اما حامد زمانی یا اطرافیانش به آن واکنشی نشان ندادند.   

 باشگاه خبرنگاران نوشت: حامد زمانی خواننده انقلابی که سال‌ها در این عرصه فعالیت کرده و آثار زیادی را در کارنامه کاری خود دارد اکنون مدتی است به طور چشم‌گیری از فعالیت‌های خود کم کرده و می‌توان گفت چه در فضای مجازی و چه رسانه‌های داخلی، خبری از این هنرمند ارزشی که طرفداران زیادی به خصوص در میان نسل جوان انقلابی داشته، نیست.

 

حامد زمانی در بیمارستان

با وجود عدم فعالیت حامد زمانی در فضای مجازی طی ماه‌های اخیر، به تازگی تصویری از وی  منتشر شده و بسیاری را نگران حال این خواننده کرده است. هرچند حامد زمانی شخصا واکنشی به این موضوع نداشته و به دلیل عدم فعالیتش در فضای مجازی، آن را تأیید یا تکذیب نکرده اما تصویر و مطالبی که در شبکه‎های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده خبر از بستری شدن حامد زمانی در بیمارستان در ۱۷ دی ماه ۹۹ بر اثر فشار و حملات عصبی و ایجاد اختلالات قلبی می‌دهد.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.