2024/02/26
۱۴۰۲ دوشنبه ۷ اسفند
اسیدپاشی مرد خشن روی همسر و دخترش

اسیدپاشی مرد خشن روی همسر و دخترش

مردی که روی دختر و همسرش اسید پاشیده بود، بازداشت شده و جزئیات این اقدام هولناک را توضیح داد.جزئیات کامل را در این مطلب بخوانید

جامعه پویا-

 

جزئیات اسیدپاشی هولناک پدر، روی همسر و دخترش

مرد میانسال كه در جریان اختلاف‌های خانوادگی همسر و دختر جوان خود را با اسید سوزانده بود بازداشت شد.

 

 اوایل پاییز سال گذشته زن میانسالی همراه دختر جوانش در حال رفتن به خرید در یكی از محله‌های جنوبی شهر كرج بودند كه ناگهان مردی كه بطری اسید به دست داشت آنها را صدا زد و زمانی كه مادر و دختر سرشان را به عقب چرخاندند هدف اسیدپاشی قرار گرفتند و فریاد سوختم سوختم آنها سكوت محله را شكست. رهگذران و مغازه‌داران آنها را به سرعت به بیمارستان منتقل كردند. با تحقیق اولیه از شاهدان ماجرا معلوم شد كه مرد میانسالی اقدام به این اسیدپاشی كرده است. پرونده‌ای در شعبه 22 بازپرسی دادسرای جنایی شهر كرج تشكیل شد و با دستور بازپرس ابراهیم مرادی، تیمی از ماموران اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز تحقیقات برای دستگیری مرد اسیدپاش را آغاز كردند.

ماموران در ادامه با حضور در بیمارستان به تحقیق از دو قربانی اسیدپاشی پرداختند كه آنها پدر خانواده را عامل این اسیدپاشی معرفی كردند و زن مصدوم گفت: همسرم هزینه‌های زندگی‌مان را پرداخت نمی‌كرد و كسب و كار درستی این اواخر نداشت. همین باعث بروز اختلاف و درگیری‌های شدیدی شده بود. حتی تصمیم گرفته بودم كه از همسرم جدا شوم تا شاید شرایط زندگی‌مان بهتر شود، اما او حاضر نبود حتی از من جدا شود. چند روزی بود كه خانه را ترك كرده و من و دخترم تنها بودیم. آن روز ما برای خرید از خانه بیرون رفته بودیم كه صدای شوهرم را از پشت سر شنیدم. وقتی سرم را چرخاندم، او روی من اسید ریخت. دخترم قصد داشت مرا نجات دهد كه همسرم روی او هم اسید ریخت.

 

 این در حالی بود كه دختر جوان هم گفته‌های مادرش را تایید و پدرش را عامل اسیدپاشی معرفی كرد.

 

اسیدپاشی

دستگیری در غرب کشور

 تحقیقات پلیسی برای دستگیری مرد اسیدپاش ادامه داشت تا این‌كه چند روز پیش رد او در یكی از شهرهای غربی كشور به دست آمد و مرد اسیدپاش بازداشت شد.

 او در جریان تحقیقات در شعبه 22 بازپرسی دادسرای جنایی كرج ابتدا منكر اسیدپاشی به همسر و دخترش شد، اما در ادامه تحقیقات با ابراز پشیمانی از كارخود به بازپرس جنایی گفت: مدتی بود كه كسب و كار درستی نداشتم و همین موضوع باعث دعوا و درگیری میان من و اعضای خانواده‌ام شده بود. به خاطر همین درگیری‌ها خانه را ترك كردم. به خاطر رفتار آنها به دنبال انتقام بودم تا این‌كه یك روز تصمیم به اسیدپاشی گرفتم. روز حادثه اسید تهیه كرده و همسر و دخترم را از خانه تعقیب كردم. وقتی به محل خلوتی رسیدند روی آنها اسید پاشیدم.

متهم ادامه داد: بعد از آن یك شب خانه خواهرم ماندم و چون می‌دانستم پلیس در تعقیبم است، به چند شهر رفتم و در آنجا كارهای ساختمانی و... را انجام می‌دادم و با نام جعلی زندگی پنهانی داشتم تا این‌كه به زادگاهم در یكی از شهرهای غربی كشور رفتم كه مخفیگاهم در آنجا لو رفت و بازداشت شدم. اشتباه كردم كه همسر و دخترم را قربانی اسیدپاشی كردم.

متهم به اتهام دو فقره اسیدپاشی روانه زندان شد تا بعد از پایان تحقیقات در دادگاه محاكمه شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.