2024/05/22
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲ خرداد

مهراوه و ملیکا شریفی نیا کجا هستند ؟

آزیتا حاجیان مادر مهراوه و ملیکا شرفی نیا درباره اینکه دخترانش کجا هستند و چه می کنند توضیحاتی داده است. اینجا را ببینید

جامعه پویا - آزیتا حاجیان هنرپیشه پیشکسوت که با فیلم خط فرضی در جشنواره فیلم فجر 99 شرکت کرده است بعد از دفاع تمام قدی که از پژمان جمشیدی به خاطر سوال ناپخته یک خبرنگار کرد  دوباره به صدر اخبار آمد. 

آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی نیا و مادر مهراوه و ملیکا شریفی نیا است . مادر و دختران هرچند برای چند سالی بعد از جدایی پدر و مادرشان با مشکلاتی روبه رو بودند اما رابطه آنها بسیار نزدیک و زیباست. 

بیشتر ببینید: هدیه لاکچری مهراوه شریفی نیا به پوریا پورسرخ

آزیتا حاجیان بازیگر پیشکسوتی است که نقش های متفاوت بسیاری بازی کرده است و همیشه هم خوش درخشیده است. او در حاشیه جشنواره فیلم فجر 99 درباره دخترانش ملیکا و مهراوه شریفی نیا صحبت کرده است و به خبرنگار پاسخ داده به چه دلیل دخترانش در جشنواره حضور ندارند. 

ملیکا شریفی نیا در اخرین کار خود که سریال نجلا بود با مادرش هم بازی شد و بسیار خوش درخشید. مهراوه شریفی نیا هم در سریال کیمیا با مادرش هم بازی بوده است. 

این خانواده هنرپیشه طرفداران بسیاری دارند و خواهران شریفی نیا در اینستاگرام هم بسیار فعال هستند. 

 

دیدگاه‌ها
زینب 1400/03/11
سلام خانم مهراوه شریفی نیا من بازی های شمارو درسریال ها دیده ام برای مثال سریال کیمیا هر چندکه سریال کیمیا سریال قدیمی است من بازم نگاه می کنم فقط به خاطر وجود شمادر ان سریال

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.