2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
تهیه کننده آقازاده پاسخ داد: ماجرای احسان علیخانی و امیر آقایی چه بود؟آقازاده فصل های دیگری هم دارد؟

تهیه کننده آقازاده پاسخ داد: ماجرای احسان علیخانی و امیر آقایی چه بود؟آقازاده فصل های دیگری هم دارد؟

تهیه کننده آقازاده درباره اینکه آیا آقازاده فصل جدیدی دارید و ماجرای حضور احسان علیخانی به جای امیر آقایی صحبت کرد

جامعه پویاتهیه کننده «آقازاده» درباره اینکه آیا از حضور امیر آقایی به جای احسان علیخانی در سریال راضی‌اید، گفت: این ماجرا هم یک سوءتفاهم است. قبل از آقای علیخانی، با امیر آقایی عزیز برای این نقش صحبت کردیم اما او عازم سفر خارج از کشور بود و فکر نمی‌کردیم برنامه‌اش طوری باشد که بتواند برگردد. چون می‌خواست فیلمی را در خارج از کشور با تهیه کننده‌ای در ترکیه کارگردانی کند.

 

 

نیکی کریمی، امین حیایی، امیر آقایی

امین حیایی عزیز احسان علیخانی را پیشنهاد داد. می‌دانید که احسان از دوستان قدیمی من است و با هم کار کرده‌ایم و در فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» به عنوان سرمایه‌گذار حضور داشتیم. ایام محرم بود، چند جلسه‌ای با هم مفصل صحبت کردیم و دوست داشتیم کار کنیم، احسان هم مسئله «عصر جدید» را داشت و هم دچار تردید جدی بود که به عنوان یک مجری طراز اول وارد نقشی شود که علی‌الظاهر منفی است.

 

 

گفت‌وگو با احسان در همان دو سه جلسه به انتها رسید. امیر آقایی هم به صورت تصادفی هفته بعد به ایران برگشت و دوباره حرف زدیم. این موضوع از هیچ‌کدام از طرفین پنهان نبود. جالب اینکه احسان علیخانی که قصه را خواند پیشنهاد خون برای این نقش امیر آقایی بود.

 

امین حیایی و امیر آقایی

 

آقازاده فصل های دیگری هم دارد؟

وی در پاسخ به اینکه آیا «آقازاده» فصل دو و سه هم دارد، گفت: خیر. من دعا می‌کنم ان‌شاءالله بتوانیم فصل 1 را به سلامت به انتها برسانیم! شما هم دعا کنید همین یک فصلی را که ساخته ایم طیب و طاهر و سلامت در اختیار مخاطبان قرار بدهیم. فصل دو و سه پیشکشمان. قصه در یک فصل نوشته شده است و ممکن است کار در 27 یا 28 قسمت تمام شود.

 

 

اگر دقت کرده باشید تایمی که قسمت‌های ما دارد از زمان دیگر سریال‌های شبکه نمایش خانگی بیشتر است و اگر همه سریال‌ها 45 تا 50 دقیقه‌اند سریال ما 55 تا 70 دقیقه است. عنقا در پایان در پاسخ به سؤال پیامکی یکی از مخاطبان در این باره که چرا همیشه در فیلمنامه‌هایش نقش اول می‌میرد، توضیح داد: همیشه هم اینطور نبوده است. مثلا در «تنهایی لیلا» درست است کاراکتر محمد مُرد اما نقش اصلی لیلا بود. درباره «آقازاده» هم در دل قصه که برویم شاید نقش‌های اصلی‌تری هم باشند.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.