2024/05/22
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲ خرداد
رضا صادقی به کرونا مبتلا شد؛ کرونا بیماری به‌شدت دردآور و سختی

رضا صادقی به کرونا مبتلا شد؛ کرونا بیماری به‌شدت دردآور و سختی

رضا صادقی در صفحه اینستاگرامش خبر داد که به کرونا مبتلا شده و بحران این بیماری را گذرانده است

جامعه پویا- رضا صادقی با انتشار پست اینستاگرامی خبرداد که به کرونا مبتلا شده و توانسته دوران بحران این بیماری را پشت سر بگذارد

 

صادقی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: به این دلیل پیش‌ازاین خبر ابتلایم به کرونا را اعلام نکردم که در میان این همه درد و رنج مردم کشورم، شنیدن این خبر کمکی به کسی نمی‌کند و همیشه به شعارم مبنی بر جنگیدن برای رسیدن به‌روزهای خوب پایبند بوده و هستم.

وی با بیان اینکه معتقد بودم باید با کرونا جنگید و پس از اتمام آن اعلام رسمی‌کنم، خاطرنشان کرد: اکنون با تجربه‌ای که طی این مدت گذراندم با صراحت اعلام می‌کنم که می‌توان با کرونا جنگید و برای رقم زدن روزهای خوب باید جنگید و ایستاد.

رضا صادقی به کرونا مبتلا شد

 

این هنرمند هرمزگانی با بیان اینکه در این مسیر خانواده‌ام و به‌ویژه همسرم کنارم بودند و مدیون و قدردان آن‌ها هستم، تصریح کرد: از مردم درخواست عاجزانه می‌کنم که توصیه‌های کادر بهداشت و درمان و متخصصین را جدی بگیرند.

صادقی با اشاره به اینکه کرونا بیماری به‌شدت دردآور و سختی است، اضافه کرد: دو سه شب تنگی نفس بسیار بد داشتم و حال کسانی را که چندین برابر از بنده حال جسمی بدتری دارند را درک می‌کنم.

وی با بیان اینکه ماسک زدن و شستشوی دست‌ها را از یاد نبریم زیرا برای حفظ سلامتی خود و سایر افراد جامعه به یک اقدام همگانی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیاز داریم، اظهار کرد: برای روزهای آینده درخشان باید به دنیا ثابت کنیم که ایرانی‌ها در همه‌چیز قدرتمند در کنار هم هستیم و خواهیم بود.

 

 

رضا صادقی و دخترانش

از حضور در جمع ها خودداری کنید

خواننده و رهبر گروه مشکی پوشان با اشاره به اینکه هرسال برای انجام تعهد قلبی که با امام حسین(ع) داشته و دارم به بندرعباس سفر می‌کردم و در عزاداری مسجد محله قدیمی‌مان انجام می‌دادم، عنوان کرد: امسال به دلیل فرهنگی که از امام حسین(ع) مبنی بر مراقبت کردن و پایبند اخلاق بودن و سایرین را بر خود ترجیح دادن، ارادت قلبی‌ام را به امام حسین(ع) را از منزل و در مقابل تلویزیون و رادیو و سایر رسانه‌ها عملی و ادا می‌کنم.

وی با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنم از حضور در جمع‌هایی با حضور افراد زیاد جداً خودداری شود، تصریح کرد: باید بجنگیم برای این روزهایی که لبخندش بر چهره مردمانمان کم شده و باید خودمان به خودمان باشیم و امیدوارم به‌زودی به بندرعباس سفر کنم و سعادت دیدار هم استانی‌هایم را داشته باشم.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.