2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد

تصمیم پژمان جمشیدی برای ازدواج

پژمان جمشیدی بالاخره تصمیم گرفت ازدواج کند. جزئیات را اینجا ببینید

جامعه پویا - پژمان جمشیدی که در دنیای ورزش و سینما شناخته شده است و به یک سوپر استار تبدیل شده بالاخره تصمیم گرفت ازدواج کند. 

پژمان جمشیدی در مصاحبه ای که در برنامه دورهمی داشت توضیح داد که چرا تا به حال ازدواج نکرده و گفت به ازدواج فکر می کند. 

پژمان جمشیدی بعد از خداحافظی با زمین فوتبال به سینما روی آورد او از کشفیان برادران قاسم خانی بود و استعداد عجیبش در بازیگری باعث شد خیلی زود در این حرفه رشد کند اولین کار پژمان جمشیدی سریال پژمان بود که با بهاره رهنما و بیژن بنفشه خواه و سام درخشانی هم بازی شد. 

او یکبار کاندیدای بهترین بازیگر نقش مرد در جشنواره فیلم فجر شده است و در جشنواره 99 نیز با فیلم شیشلیک در جشنواره حضور یافت. 

مرگ علی انصاریان جشنواره فیلم فجر را تحت تاثیر قرار داد و پژمان جمشیدی یکی از بازیگرانی بود که به شدت تحت تاثیر مرگ علی انصاریان قرار گرفت و با حسرت گفت که ای کاش علی انصاریان که سالها برای ورود به دنیای بازیگری تلاش کرده بود زنده می ماند و حضورش در جشنواره را می دید. علی انصاریان دیگر فوتبالیست پرطرفداری بود که بهمن ماه سال جاری هم زمان با مهرداد میناوند به کرونا مبتلا شد و جانش را از دست داد. او با فیلم رمانتیسم ، طوبی و عماد در جشنواره حاضر شده بود. 

گفته های پژمان جمشیدی درباره ازدواج را اینجا ببینید

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.