2024/05/24
۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد

افشاگری منوچهر هادی علیه سلبریتی سریال گیسو

منوچهر هادی کارگردان سریال گیسو علیه یکی از بازیگران این سریال که مانع حضور فرزاد فرزین شد افشاگری کرد. اینجا را ببینید

جامعه پویا - منوچهر هادی کارگردان سریال گیسو که تا به حال فیلم های زیادی از پشت صحنه سریال گیسو منتشر کرده و همه چیز را خیلی خوب به نمایش گذاشته بود درباره یکی از سلبریتی های این سریال افشاگری کرد. 

سریال گیسو ادامه سریال عاشقانه است که حواشی زیادی داشت و بعداز حذف مهناز افشار و اضافه شدن هانیه توسلی به آن با نام گیسو منتشر شد. 

منوچهر هادی کارگردان این سریال در مصاحبه با فرزاد فرزین از حواشی این سریال گفت و از اینکه برخی از بازیگران از حضور برخی دیگر از بازیگران جلوگیری کردند. 

منوچهر هادی گفت: وقتی یک سریال موفق ادامه پیدا می کند اساسا نمی توان شخصیت های آن سریال را حذف کرد اما در گیسو مجبور به اینکار شدیم. یکی از شخصیت های داستان را اساسا نمی توانستیم داشته باشیم اما حذف بعضی دیگر از دوستان به دلایل دیگر بود. 
 منظور منوچهر هادی از شخصیتی که نمی شد در این سریال حضور داشته باشد مهناز افشار بود که در آلمان به سر می برد . او درباره حذف فرزاد فرزین نیز گفت: من دوست نداشتم این اتفاق بیفتد و خودم شخصا تماس گرفتم و تو را دعوت کردم که بیایی اما خودت می دانی چه اتفاقی افتاد. 
منوچهر هادی همچنین درباره اینکه آیا ممکن است سریال گیسو ادامه پیدا کند گفت : من فکر نمی کنم در خدمت دوستان باشم. 
برخی از کاربران معتقدند حرف های منوچهر هادی از فردی که مانع حضور فرزاد فرزین در سریال شده رضا گلزار بوده است اما این گمانه زنی ها تایید نشده است. 

در سریال گیسو ، محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، حسین یاری ، هومن سیدی ، مسعود رایگان ، سانیا سالاری و .... بازی کرده اند. 
صحبت های منوچهر هادی را اینجا ببینید 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.