2021/05/06
۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۶ ارديبهشت

ببینید : رفاقت خاص کیسان دیباج و دارا حیایی

فیلم وعکسی از رفاقت عمیق و ماشین لاکچری دارا حیایی و کیسان دیباج را اینجا ببینید

جامعه پویا - دارا حیایی و کیسان دیباج با سریال از سرنوشت به شهرت رسیدند. این شهرت البته برای آنها رفاقت عمیقی را هم به دنبال داشت. 

کیسان دیباج در سریال از سرنوشت و در اولین حضور خود نقش سهراب مهندس جوان و باهوشی را برعهده دارد که درپرورشگاه بزرگ شده است. 

دارا حیایی نیز نقش هاشم را بازی می کند. او نیز با سهراب در پرورشگاه بزرگ شده و رابطه عاطفی عمیقی بین آنها شکل گرفته و بعد از ترخیص از پرورشگاه نیز در کنار هم زندگی می کنند. 

دارا حیایی و کیسان دیباج هردو با سریال از سرنوشت به شهرت رسیدند و حالا رفاقت عمیقی نیز بین آنها شکل گرفته است. فیلمی از دوچرخه سواری و رفاقت این دو را اینجا ببینید. این فیلم را دارا حیایی منتشر کرده است. همچنین عکسی نیز از ماشین لاکچری این دو بازیگر منتشر شده است. اینجا را ببینید 

کیسان دیباج و دارا حیایی

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
اسماء 1400/01/29
شاد و سلامت باشید. ❤😍😘🤩
سارا 1400/01/29
چه خوبن این دوتا😘❤
ناشناس 1400/02/01
❤💛💜💚💙🧡 وای من عاشق دوچرخه سواریم😍🌈 موفق باشین💋
💓💓💜💜 1400/02/16
اولین بار آقای دیباج رو در از سرنوشت دیدم زیاد خوشم نیومد آخه اصلا شبیه سهراب قبلی نبود هاشم چرا بودش ولی بعدا بازیش و دیدم عالی بود

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.