2024/04/17
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۹ فروردين
قتل نوجوان تیز هوش به خاطر اختلاف با پدر و مادرش

قتل نوجوان تیز هوش به خاطر اختلاف با پدر و مادرش

متهم به قتل اعتراف کرد در پی اختلاف با پدر و مادر مقتول او را به قتل رسانده است. جزئیات را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -متهم به قتل ۳۱ ساله ای که  دختر  بچه  بی گناه  روستایی  را به کام مرگ فرستاد، در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و به قتل اعتراف کرد. به گزارش خراسان، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت روز گذشته  از دستگیری قاتل دختربچه ۱۳ ساله ای به نام «مبینا» در کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد و افزود: این جنایت  روز  بیست و هشتم  فروردین در روستای «سعید آباد ایلخانی» جیرفت اتفاق افتاده است.

 


قاضی حسین سلامی در تشریح این  حادثه  با اشاره به این که قتل این دختربچه  در منزل شخصی آن ها و در غیاب والدین اش اتفاق افتاده است، ادامه داد: بنا به گفته شاهدان محلی، پدر مقتول در محل کار و مادرش نیز برای انجام امور ثبت نام این دانش آموز در مدرسه تیزهوشان  در بیرون از خانه بوده است.
وی ادامه داد: مادر قربانی این جنایت، پس از بازگشت به منزل، با جسد بی جان فرزندش روبه رو شده و بلافاصله با اورژانس تماس گرفته است.

 


این مقام قضایی گفت: پس از حضور عوامل  اورژانس و به دلیل مشکوک بودن مرگ او، نیروهای پلیس و مقام قضایی را در جریان گذاشتند و بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی «رومرز» و پلیس آگاهی  با حضور درصحنه  جنایت  و بررسی شواهد موجود، شناسایی عامل این قتل را در دستور کار قرار دادند و  در کمتر از ۲۴  ساعت موفق به شناسایی و دستگیری متهم  شدند.


قاضی سلامی با اشاره به این که قاتل در مرجع قضایی به قتل این دختربچه اعتراف کرده است، افزود: قاتل ۳۱ ساله، در اعترافات خود انگیزه این قتل را اختلاف با والدین مقتول ذکر کرده است. وی یادآور شد: پیکر  این نوجوان  نیز برای مشخص شدن علت قتل و زوایای پنهان این پرونده جنایی  و انجام بررسی های تخصصی مورد نیاز به پزشکی قانونی منتقل شده است.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.