2021/07/29
۱۴۰۰ پنج شنبه ۷ مرداد
بیوگرافی کامل مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری

بیوگرافی کامل مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری

بیوگرافی کامل مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری را اینجا بخوانید

جامعه پویا -مرتضی امینی تبار بازیگر جوانی است که برای اولین بار در سریال زخم کاری جلوی دوربین رفت و در این سریال نقش میثم را بازی می کند. 
شروع کوبنده سریال زخم کاری و بازیگران درجه یک این سریال آن را در مرکز توجه این روزها قرار داده است. 

 


مرتضی امینی تبار یکی از بازیگران اصلی این سریال است. او در سریال زخم کاری نقش میثم پسر مالک را برعهده دارد. میثم عاشق مائده دختر ناصر است و آنها روزهای عاشقانه را در حالی پشت سر می گذارند که نمی دانند پدرانشان با هم دشمن هستند و مالک عموجان پدر بزرگ مائده را به قتل رسانده است. 

مرتضی امینی تبار بازیگر سریال زخم کاری


مرتضی امینی تبار یک جوان دهه هشتادی است که بازیگری را با تئاتر شروع کرده است. 
او بعد از بازی در چند تئاتر به محمدحسین مهدویان برای بازی در نقش میثم معرفی شد و بعد از گذراندن تست های سختگیرانه محمدحسین مهدویان برای بازی در سریال زخم کاری انتخاب شد. 

نمایش "چهل لُم" به نویسندگی و کارگردانی "سیدامیر پیشوایی" یکی از کارهای مرتضی امینی تبار است که بسیار مورد توجه قرار گرفت. 


مرتضی امینی تبار از کودکی بازیگری را بسیار دوست داشت و کار تئاتر می کرد اما به صورت حرفه ای دو سال است که تئاتر بازی می کند. 
او در سریال زخم کاری با رعنا آزادی ور ، جواد عزتی ، سیاوش طهمورث ، مه لقا باقری و ... هم بازی شده است. 
سیاوش طهمورث نقش عموجان پدر بزرگ مائده را در این سریال بازی می کرد که رابطه عاشقانه میثم و مائده را به رسمیت شناخت و به خاطر منافعی که در این رابطه داشت سعی کرد آنها را در این رابطه کمک کند. 

مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری


میثم در سریال زخم کاری قرار بود به کمک عموجان همراه مائده به لندن برود و در آنجا درس بخواند و مدیریت هلدینگ بزرگی که عموجان صاحب آن است را بر عهده بگیرد. 
نقش مقابل مرتضی امینی تبار را در این سریال سارا حاتمی بازی می کند.  

 

حراج اول ماه اسنپ مارکت
شانی کالا
پوشاک باسلام
کلید واژه
دیدگاه‌ها
منا 1400/04/29
منم واقعا علاقه دارم بازیگر شم

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.