2024/05/24
۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد
دردسر جنجال بهنوش بختیاری برای یک پرونده قتل

دردسر جنجال بهنوش بختیاری برای یک پرونده قتل

بهنوش بختیاری که چند پیش اعلام کرد ادمین فن پیجش به قتل رسیده باعث دردسر پلیس برای تحقیقات شد. جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -استوری بهنوش بختیاری، بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون درباره قتل یکی از فن‌پیج‌های اینستاگرامش نشان می‌دهد که مقتول همان کسی است که چند روز قبل جسدش حوالی بزرگراه خرازی کشف شده و تحقیقات برای بازداشت عامل یا عاملان حادثه درجریان بود. هر چند مقتول خود را به عنوان یک روحانی به این بازیگر معرفی کرده و عکس خود را هم منتشر کرده‌بود، اما تحقیقات پلیس نشان می‌دهد که وی شهروندی عادی بوده‌است.


به گزارش جوان، ساعت‌۲۰ شامگاه پنج‌شنبه ۱۷‌تیرماه زوج جوانی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ پایتخت تماس گرفتند و ماجرای کشف یک جسد را گزارش دادند. مأموران کلانتری وردآورد با حضور در تپه‌های انتهای بزرگراه خرازی جسد مرد جوانی را که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود، کشف کردند. جسد در ۱۵‌متری یک دره رها شده‌بود و متعلق به مردی ناشناس بود که لباس ورزشی به تن داشت. نخستین بررسی‌ها حکایت از این داشت که مرد جوان در محل دیگری به قتل رسیده و جسدش به آن محل منتقل شده است. همزمان با ادامه تحقیقات قاضی محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی با حضور در محل تحقیقات خود را آغاز کردند مردی که موضوع را به مأموران پلیس خبر داده‌بود، گفت: همراه همسرم برای تفریح به این منطقه آمده‌بودیم. در حال گرفتن عکس سلفی بودیم که متوجه شدیم در پس زمینه عکس‌هایمان جسد مردی روی زمین افتاده‌است. وقتی به سراغ او رفتیم مشاهده کردیم که این مرد به قتل رسیده‌است و موضوع را به پلیس خبر دادیم.

 


اولین سرنخ


از سوی دیگر تیم جنایی در بررسی‌های میدانی و تحقیق از شاهدان دریافتند چند ساعت قبل یک‌دستگاه خودروی پژو‌۴۰۵ پس از لحظه‌ای توقف در این محل با سرعت عبور کرده‌است، بنابراین این فرضیه برای مأموران پلیس قوت گرفت که جسد با همان خودروی‌۴۰۵ به این مکان منتقل شده‌است. همزمان با ادامه تحقیقات جسد برای شناسایی هویت به پزشکی قانونی منتقل شد. بررسی‌های بعدی نشان داد که جسد متعلق به مردی به نام حامد است که به عنوان مدیر عامل شرکت خصوصی در تهران فعالیت داشت.


با مشخص شدن هویت مقتول، تحقیقات پلیس نشان داد که وی از مدتی قبل با منشی‌اش به نام شهره و شوهر صیغه او اختلاف پیدا کرده‌است. همچنین مأموران پلیس در بررسی‌های فنی در یافتند شوهر صیغه‌ای شهره خودروی‌پژوی‌۴۰۵ دارد، بدین ترتیب مأموران احتمال دادند شهره و شوهر صیغه‌ای‌اش در این حادثه دست داشته باشند که دو متهم تحت تعقیب قرار گرفتند. مأموران پلیس خیلی زود شهره را دستگیر کردند، اما مشخص شد که شوهر صیغه‌ای وی پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته است.


از ماجرا بی‌خبرم


وی در بازجویی‌ها گفت: مقتول مدیرعامل شرکت بود و من به عنوان منشی او در شرکت مشغول به کار بودم. او در تهران تنها زندگی می‌کرد و خانواده‌اش در شهرستان بودند. مدتی قبل با پسر جوانی به نام بهرام آشنا شدم و به هم علاقه‌مند شدیم. پس از آن بود که بهرام از اینکه در شرکت مقتول کار می‌کردم ناراحت شد و به رفتار‌های من و رئیس شرکت مشکوک شد. من چند باری برای انجام کار مجبور شدم همراه مقتول به کافی شاپی بروم، چون مقتول در آن مکان با فرد دیگری که قرار بود همکاری کند قرار ملاقات گذاشته بود و من هم به عنوان منشی همراه اول رفته بودم. دختر جوان ادامه داد: اختلاف‌های ما هم از همان موقع شروع شد و بعد از اینکه متوجه شد برای یک قرار کاری همراه مقتول به یک رستوران رفته‌ام شدت گرفت. بعد از آن بهرام با حامد مشاجره کرد به طوری که من سعی کردم آن‌ها را آشتی دهم. با بهرام صحبت کردم و او هم بعد از شنیدن حرف‌هایم از من خواست با حامد قرار ملاقات بگذارم تا با هم حرف بزنند که قبول کردم. روز حادثه هم قرار بود با هم به بیرون تهران بروند تا درباره موضوع اختلافشان صحبت کنند. من دیگر خبری از آن‌ها نداشتم تا اینکه الان متوجه شدم حامد به قتل رسیده است.

استوری بهنوش بختیاری


استوری جنجالی خانم بازیگر


در حالی که تحقیقات برای دستگیری بهرام ادامه داشت بهنوش بختیاری، بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود استوری اشتراک گذاشت که در آن نوشته بود یکی از فن‌پیج‌های من از سوی منشی شرکتش و شوهر صیغه‌ای منشی به قتل رسیده‌است. بهنوش بختیاری عکس مرد ملبس به لباس روحانیت را استوری کرده و گفته بود، وی به قتل رسیده است. استوری خانم بازیگر جنجال زیادی را در فضای مجازی به‌وجود آمد و باعث شد که بلافاصله تیمی از مأموران پلیس تهران برای بررسی موضوع وارد عمل شوند.


بررسی مأموران پلیس نشان داد فردی که بهنوش بختیاری عکس او را در فضای مجازی به عنوان یکی از فن‌پیج‌های خود منتشر کرده همان حامد است که جسد او چند روز قبل در انتهای بزرگراه شهید خرازی از سوی زن و مرد جوان هنگام گرفتن عکس سلفی کشف شده‌است، اما نکته مبهم ماجرا آنجایی بود که مأموران پلیس دریافتند حامد نه درس حوزوی خوانده است و نه ملبس به لباس روحانیت بوده است. پس از مشخص شدن این موضوع بهنوش بختیاری استوری را حذف کرد.


قاضی محمد وهابی درباره این حادثه گفت: پس از انتشار تصویر مقتول در فضای مجازی مأموران پلیس طبق قانون این صفحه را رصد می‌کنند. هر چند انتشار تصویر مقتول در فضای مجازی جرم نیست، اما اگر این انتشار سیر مراحل پرونده را با مشکل روبه‌رو کند و دستگیری مجرم را به تأخیر اندازد طبق قانون با عامل آن برخورد می‌شود.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.