2023/09/26
۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
جزئیات جدید از آخرین وضعیت و علت بیماری  فتحعلی اویسی

جزئیات جدید از آخرین وضعیت و علت بیماری فتحعلی اویسی

فتحعلی اویسی به کما رفته است. علت و سایر جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا - مریم امیرجلالی بازیگر طنز کشورمان درباره آخرین وضعیت فتحعلی اویسی توضیح داد. 

فتحعلی اویسی بازیگر چند روزی است که به کما رفته است . هرچند مریم امیرجلالی ابتدا خبر به کما رفتن فتحعلی اویسی را تکذیب کرد اما سپس این خبر را تایید کرد. 

مریم امیر جلالی به ایسنا ،فتحعلی اویسی چند روزی است در بیمارستان بستری است و متاسفانه اکنون به کما رفته است. 

مریم امیرجلالی از دوستان نزدیک این هنرمند در گفت و گویی با ایسنا درباره ی آخرین وضعیت فتحعلی اویسی گفت: ایشان چند روزی است در بیمارستان بستری است و متاسفانه اکنون به کما رفته است. 

 

این بازیگر گفت : آقای اویسی به کرونا مبتلا نشده بودند.

میرجلالی ضمن آرزوی سلامتی برای فتحعلی اویسی گفت: ایشان هنرمندی هستند که در دل تک تک مردم جای دارند و آثار خوشی را برای ما به یادگار گذاشتند.

وی درباره پستی که در فضای مجازی مبنی بر صحت و سلامتی فتحعلی اویسی منتشر کرده بود، توضیح داد:به تازگی پستی ازآقای اویسی توسط آقای محمدشیری در فضای مجازی منتشر شده بود، نگران شدم و با همسرشان تماس گرفتم که ایشان این اخبار را شایعه عنوان کردند و خوشحال شدم که این اتفاق نیفتاده است و ایشان در صحت و سلامت هستند. من هم اعلام کردم که این خبر صحت ندارد.حتی برخورد بدی هم با آقای شیری داشتم که چرا چنین پستی را منتشر کرده اند و پستی گذاشتم که چرا به شایعات دامن زده اید، اما پس از آنکه مطمئن شدم متوجه شدم که همسر ایشان به دلیل اینکه نمی خواستند کسی بداند آقای اویسی در چه شرایطی هستند، واقعیت را نگفتند. بنابراین پستی را که منتشر کرده بودم را برداشتم. شاید همسر ایشان می دانستند من علاقه زیادی به ایشان دارم نخواستند من ناراحت شوم.

فتحعلی اویسی بازیگر و کارگردان در مجموعه های تلویزیونی «شهر قشنگ»، «کمربندها را ببندیم»، «دارا و ندار»، «زیر زمین»، «باغچه مینو» و ... به ایفای نقش پرداخته است.

 

علت بیماری فتحعلی اویسی

 

هنوز درباره بیماری فتحعلی اویسی از سوی خانواده وی توضیحی داده نشده است اما به گفته مریم امیر جلالی او به دلیلی بجز کرونا در بیمارستان بستری شده و به کما رفته است. شنیده شده او دچار سکته مغزی شده است.

  

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/07/13
روحش شاد مرد بزرگ

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.