2024/03/03
۱۴۰۲ يکشنبه ۱۳ اسفند
خودکشی پزشک متخصص زنان بعد از مرگ بیمارش

خودکشی پزشک متخصص زنان بعد از مرگ بیمارش

یک پزشک متخصص زنان بعد از فوت بیمارش در مطب و شکایت اولیای دم خودکشی کرد. جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا - خانم دکتر که به‌خاطر شکایت خانواده یک بیمار درگیر پرونده قصور پزشکی شده بود در اقدامی عجیب دست به خودکشی زد.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل مأموران یکی از کلانتری‌های تهران از کشف جسد زن جوانی در خانه‌اش با خبر شدند. به‌دنبال اعلام این خبر، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز و در بررسی‌ها مشخص شد زن جوان دکتر متخصص زنان و زایمان بوده که با خوردن قرص به زندگی اش پایان داده است.
پس از تشکیل پرونده در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند خانم دکتر مدتی قبل به خاطر شکایت خانواده یک بیمار فوت شده به اتهام قتل غیر عمد در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت پرونده داشته است. طبق مفاد پرونده و تحقیقات صورت گرفته از سوی بازپرس حبیب‌الله صادقی مشخص شد چند ماه قبل یکی از بیماران خانم دکتر برای سقط جنین به مطب وی رفته اما به‌دلیل خونریزی شدید جان باخته است.
 با شکایت خانواده وی، دکتر و منشی اش مقصر شناخته شده و خانم دکتر جوان به اتهام مباشرت در قتل شبه‌عمد و سقط جنین غیرقانونی با قرار وثیقه به‌صورت موقت آزاد بوده است.
بدین ترتیب بعد از خودکشی زن جوان تحقیقات در این رابطه به‌دستور بازپرس حبیب‌الله صادقی، در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.