2023/02/08
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۹ بهمن
کژال در سریال نون خ  3 کجاست

کژال در سریال نون خ 3 کجاست

جامعه پویا -سریال نون. خ ساخته سعید آقاخانی بازیگر طنز کشورمان است که طرفداران بسیار زیادی دارد. سریال نون .خ ماجرای زندگی مردی جا افتاده به نام نورالدین خانزاده است که می خواهد ساده و سالم زندگی کند و به فکر تولید و کار آفرینی است اما هربار مشکلاتی از جمله رفتارهای اشتباه مردم یا سیاست‌های غلط اقتصادی باعث می‌شود او با شکست مواجه شود. 

 


نورالدین خانزاده مردی است که 4 دختر دارد. مردی از اهالی غرب کشور با تفکرات مردسالارانه که دخترانش را بسیار دوست دارد و از اینکه پسر ندارد ناراحت نیست. 
شخصیت پردازی دقیق و درست این سریال باعث شده تا همه عناصر لازم برای یک سریال طنز دور هم جمع شود. 
یکی از شخصیت‌هایی که در فصل اول نون. خ بسیار مورد توجه قرار گرفت کژال بود صبا ایزدپناه که بازیگر تئاتر بود و بیشترین سابقه کاری‌اش در حوزه تئاتر است نقش کژال را بازی کرده است. 

کژال در سریال نون خ


او دختری است با روحیات مردانه که تلاش می کنداز پدر و خواهرانش مواظبت کند . رفتارهای مردانه همراه با ظرافت زنانه که در کژال است شخصیت او را دوست داشتنی و جذاب کرده و یکی از بازیگرانی است که مردم داستان آن را دنبال می‌کنند. 

 


کژال در فصل دوم نون خ حضور نداشت. شایعات زیادی دراینباره مطرح شد اما در نهایت هدیه بازوند بازیگر نقش روژان درباره علت نبودن کژال توضیحی داد و نوشت : دوستان ,خانوم صبا ایزدپناه در این فصل به دلیل هماهنگ نبودن زمان برنامه کاریشون، متاسفانه در این فصل حضور ندارند و جایشان بسیار خالیست.

 


سعید آقاخانی به احتران صبا ایزدپناه نقش او را به شخص دیگری نداد اما برای جبران جای خالی او شخصیت جدیدی وارد سریال شد. اینبار روناک وارد قصه شد. روناک خواهرزاده نورالدین خانزاده است نقش روناک را صهبا شرافتی بازی کرده است. او در اولین تجربه بازیگری‌اش جلوی دوربین سعید آقاخانی قرار گرفت و موفق ظاهر شد. شخصیت روناک شباهت بسیار زیادی به شخصیت کژال دارد. 

 

دیدگاه‌ها
سگ 1400/09/14
عالی فصل چرا فصل بعدی کژال را نگداشتیت
ناشناس 1400/09/12
کژال خیلی شخصیت جدی داره و همین باعث اینکه مردم نقشش رو دوست دارن و توی نون خ ۴ حضور داشته باشه لطفا کژال رو در فصل ۴ بیارید ممنونم
خسروان پارسوماش 1400/09/10
همه عوامل هرکس جای خود عالیست،این مهم از دقیق وعالی تر بودن سعید آقاخانی عزیز میباشد،اماواقعاجای کژال خیلی خالیست.
دوست 1400/09/02
کژال هم باشه روناک هم باشه
لطفا فصل چهارم کژال بیارید ممنون میشم 1400/09/02
لطفا در فصل چهارم کژال بیارید ممنون میشم
الناز 1400/08/30
من خیلی لین سریال را دوست دارم و هر شب از شبکه آی فیلم می بینم واقا فیلم زیبایی و درس های بسیاری به ما در زندگی می دهد و در این سریال هدیه بازوند و ندادقاسمی بسیار عالی هستند و خوشحال شدم بابت این که فصل ۴ نون خ هم پخش می شود باید یک تشکر هم بکنم از تمامی انجمن ساخت این فیلم مخصوصا کارگردان آقای سعید آقا خانی و ممنون از این سریال زیبا و شبگه آی فیلم که زحمت می کشد و این فیلم را فصل ب فصل با تکرار پخش میکند ممنون

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.