2024/07/23
۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
دعوای سحر ذکریا و بهنوش بختیاری بر سر مهران مدیری

دعوای سحر ذکریا و بهنوش بختیاری بر سر مهران مدیری

دعوای مجازی سحر زکریا و بهنوش بختیاری برسر مهران مدیری منجر به دخالت طرفداران هر دو هنرپیشه شد

جامعه پویا - بعد از پست پر انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری، طرفداران مهران مدیری او را مورد نقد قرار دادند که چرا به مدیری تاخته است و او را بازیگر بی استعدادی  خواندند. در این میان بهنوش بختیاری نیز زخم قدیمی را باز کرد و با انتقاد از سحرزکریا او را عامل "زیرآب زنی " معرفی کرد که با واکنش تند سحرذکریا روبه رو شد و اینبار ذکریا او را "نخود هر آش " خطاب کرد.

توییت بهنوش بختیاری


بهنوش بختیاری در توییتی خطاب به سحر زکریا نوشت: روزی که زیر آب همکاراتونو می نزید که جز خوبی بهتون کاری نکردن منتظر قانون کائنات باشید. از هر دستی بدی با همون دست  پس می گیری. اتفاقا منم سالهاست که تو کارهای این کارگردان عزیزمون نیستم و گله ای هم ندارم. این نامردیه که بعضیا هرچی دارن از ایشونه بعد میان میگن چون با این کارگردان کار کردیم کم کار شدیم. 

 

سحر زکریا و بهنوش بختیاری


بعد از انتشار این توییت سحر زکریا به آن واکنش نشان داد و با انتشار عکس بهنوش بختیاری نوشت: اینم نخود هر آش، کی زیرآبتون رو زدم اگه قرار جوابی پس بدیم این شمایی نه بنده اگر تو کار آقای مدیری بازی نکردید تصمیم خودشون بوده بعد هم شما که اینقدر همه جا هستی که تا چند وقت دیگه تو کارتون بچه ها هم دیده می شید شما بهتر سکوت کنید چون به اندازه کافی افاضات فرمودید
دعوای سحر زکریا و بهنوش بختیاری به خاطر مهران مدیری به پستی بر می گردد که سحر زکریا چند روز قبل و بعد از انصراف از برنامه بازی ماقیا منتشر کرد. او انتقاد تندی از مهران مدیری کرد و گفت که کارگردانهای دیگر به او کار ندادند چون با مدیری کار کرده و مدیری هم حالا به او کار نمی دهد. 

 

عصبانیت سحر زکریا از مهران مدیری

سحر زکریا خطاب به همکارانش نوشت:  لطفا با عینک های آفتابی گران قیمت سر جنازه ام نیاید،چون به وقت زنده بودنم مرا کشتید:

 « مردم عزیزم بنده به عنوان یک فرد کوچک جامعه متاسفم برای خودم، اول از همه میخوام بدونید که چرا در این برنامه (بازی مافیا) شرکت نخواهم کرد بنا به دلایلی قردادم رو در پستم نمیتونم بزارم که ببینید قرارداد هم بستم ولی به خاطر بی حرمتی و.... در این برنامه شرکت نخواهم کرد. البته ما سالها ست که به توهین عادت کردیم، مردم عزیزم میخوام بدونید که در حرفه بنده جز پارتی بازی و لابی کردن چیزی وجود نداره این شما نیستید که بازیگرهاتون رو انتخاب میکنید براتون انتخاب می کنند چرا باید سینمای ما فقط جمعا ۱۰ نفر کار کنن بعد همون گروه سر از نمایش خانگی در میارن وتین بازی میچرخه ، مگه یک بازیگر چقدر استعداد و توان داره که در سال ۷ تا فیلم بازی کنه؟

سحر زکریا و مهران مدیری

یکسری آقایون که فقط خانمهاشون در فیلمهاشون بازی می کنند یعنی از نقش دختر ۵ ساله تا زن ۴۰ ساله ، در جشنواره فجر یادم هست که بخاطر مشکلاتی انصراف دادم یکی از این مشکلات توهین به همکا را نم بود (که اتفاقا هیچ خیری از این همکاران به بنده نرسیده) ولی انسانیت ایجاب میکرد که این کا رو انجام بدم وجالب این بود خانم کارگردانی که مستقیما بهشون توهین شده بود دخترشون که ایشونم سالی ۱۰ تا فیلم دارن در صف اول جشنواره حضور داشتن.

 

حرف دیگر آقای مدیری عزیز برام بسیارقابل احترامید ولی چند وقتی که از شما مصاحبه هایی میبینم که ذهنم رو مشغول کرده شما در یکی از مصاحبه هاتون گفتید به اون آدم سر چهارراه فکر می کنید ولی چطور به تیمی که سالها با شما کار کردن فکر نمی کنید ؟! که در این روزهای سخت چگونه زندگی می کنند تیمی که همیشه به بچه های مدیری سالها با ما برخورد کردن و نقش در کارهای دیگه به ما ندادن، آیا بعد از هیولا ی یک که بازده چندانی نداشت وبردن بازیگرانی که کارهای زیادی دارن وپولهای هنگفتی از بقیه کارها میگیرن بهتر نبود که با تیم قدیمتون کار میکردید تا ما هم گذران زندگی کنیم؟ گروهی که هنوز مردم دوستشون دارن وهنوز کارهای قدیمی رو می بینن.

 

 من سحر ذکریا دل پر خونی از همکارانم دارم چرا که سالهاست من وامثال من زنده بگور شدیم، روزی که از این دنیا برم لطفا سر جنازه ام نیاید عینکهای آفتابی گران قیمتتان را به چشم نزنید و به تبلیغات پوچتون ادامه ندید چون به وقت زنده بودنم مرا کشتید!

حرف دیگر آقایان شریف گلیان پول بنده را سالها پیش خوردند (قهوه تلخ) اینروزها این برنامه از فیلمو در حال پخش است میخوام بدونم چطور وقتی شکایت من در ارشاد موجود است ان کا ر فروخته شده به این سایت؟ میخوام اعلام کنم بنده تا به امروز جز هیچ باندی نبودم با استناد به حرف حسین اگر دین ندارید آزاده باشید. »


در ادامه، برخی از مخاطبین به انتقادات سحر زکریا درباره مهران مدیری واکنش نشان دادند و او در پاسخ به آنها چنین نوشت:

«  بله ما سالها با ایشون کار کردیم جوونیمون رو گذاشتیم اوقتی به ما کار نمیدادن چون تیم مدیری بودیم باید الان ازمون حمایت بشه آیا به تنهایی مهران مدیری ، مهران مدیری میشد؟ شماها نمی خواد دایه عزیزتر از مادر باشید همین شماها مگه با علی دایی یادتون رفته سالها پیش چه کردین؟ با ورزشکارهای پیشکسوتمون چه کردین ؟ با بازیگرا مون چه کردین شما نون به نرخ روز خورها هستید همین مهران مدیری رو هم فراموش میکنید ملت مرده پرست فراموشکار!

من از مردمی که حرفم رو فهمیدن سپاسگزارم دست تک تکشون رو می بوسم ولی پیجهای فیک واون دسته که حتی نمی دونن مغز کدوم عضو بدنشون وفقط حرف بی ربط میزنن کاری ندارم من با مردمی حرف میزنم که درک دارن سواد دارن ومی فهمن من چی میگم تو مملکتی که تتلو و..... بیشترین طرفدارها رو دارن بیشتر از این نمیشه انتظار داشت باز هم از مردمم ممنونم این رو هم اضافه کنم من عقب نمی کشم خیلی حرفها برای گفتن دارم ۲۷ سال زندگیم تو این حرفه بوده پس حرف بی ربط نزنید بلاک میشید »

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.